بالاویزیون

بالاویزیون بخش جدید نمایش ویدئو در بالاترین راه‌اندازی شد. این بخش به پخش رویدادهای ایرانیان اختصاص داده شده است. از این پس افراد یا گروه‌هایی که مایل هستند رویدادهای مربوط به خود را در بالاترین به نمایش بگذارند می‌توانند با بخش آگهی‌های بالاترین در این مورد تماس بگیرند تا نسبت به پخش زنده رویداد آنها در بالاترین اقدام شود. در حین اجرای برنامه امکان ارتباط میان کاربران و مسئولین رویداد برقرار خواهد شد.
به عنوان اولین برنامه بالاویزیون، مراسم بزرگداشت روز فردوسی به همراه نقالی و شاهنامه‌خوانی که در تاریخ یک‌شنبه پانزدهم می ساعت پنج بعد از ظهر به وقت غرب امریکا در لوس‌انجلس برگزار می‌شود به طور زنده در بالاویزیون پخش خواهد شد. این برنامه توسط شرکت کتاب و در محل فروشگاه کتاب این شرکت در محله ایرانیان برگزار خواهد شد. توضیحات بیشتر را می‌توانید در ویدئویی که به این منظور تهیه شده دنبال کنید:

مسئولین برنامه در پایان به سوالات شما در مورد این برنامه و همچنین فعالیتهای شرکت کتاب پاسخ خواهند داد.

یک دیدگاه

  1. ناشناس

    بعد از بخش بالاموزیک ، بالاویزیون پیشرفت خوبی محسوب میشه. موفق باشین.

  2. الف .مینو سپهر

    با درود وتشکر ……. بنده از تمامی اقدامات سازنده شما پشتیبانی می کنم…. درمورد این طرح یک هشدار به شما می دهم وآن اینست که » افراد وگروه ها » نباید شامل فعالان فرقه تروریستی رجوی گردد _ چراکه اینها پشتوانه دلارهای خونین اهدایی صدام را باخود دارند وممکن است با سو استفاده از این طرح بالاترین رابیش از این محل تبلیغ گروهی برای این فرقه منفور گردانند….. لطفا به این مهم توجه کنید.. باسپاس از حسن دقت شما………….