به بالاترین رای دهید!

هر ساله از سوی سایت دویچه ‌وله، رقابتی برای انتخاب بهترین وبلاگ در سطح جهان برگزار می‌شود. امسال در هفتمین دوره این مسابقه، بالاترین، نامزد دریافت جایزه «بهترین استفاده از تکنولوژی برای اهداف اجتماعی» شده است. این جایزه امسال برای نخستین بار طراحی شده است.

برای شرکت در رای‌گیری عمومی و انتخاب بالاترین به عنوان بهترین شبکه اجتماعی در میان سایر سایتهایی که به مرحله نهایی راه یافته‌اند، تنها تا چهار روز دیگر یعنی تا روز ۲۲ فروردین (۱۱ آوریل) فرصت داریم.

شک نیست که راه‌یابی بالاترین به دور نهایی این مسابقه، نتیجه مستفیم صرف وقت و انرژی تک‌تک شما بوده است. بالاترین این افتخار را مرهون دلسوزی، محبت و علاقه کاربرانی می‌داند که با پذیرش تمام خطرات توان خود را صرف گردش آزاد اطلاعات کرده‌اند و موشکفانه نه تنها تحولات سیاسی و اجتماعی ایران و جهان را زیر نظر دارند بلکه با مهربانی کلیه تحولات سایت بالاترین را در طی چند سال گذشته نقد و بررسی کرده‌اند. پس بار دیگر در یک حرکت جمعی وب سایت خود را در این مسابقه انتخاب کنید تا همه با هم موفقیتی دیگر را تجربه کنیم.

برای شرکت در این مسابقه به صفحه مربوط به مسابقه دویچه‌وله مراجعه کنید. توجه کنید که برای رای دادن باید با شناسه فیس‌بوک یا توئیتر وارد شوید. بخش «بهترین استفاده از تکنولوژی برای اهداف اجتماعی» یا، Best Use of Technology for Social Good را انتخاب کنید آنگاه به بالاترین رای دهید.

لیست کامل وبلاگ‌ها و وب‌سایتهای راه یافته به بخش نهایی در وبسایت مسابقه منتشر شده است. رای دادن به سایر سایتهای فارسی زبان را فراموش نکنید. در بخش وبلاگ‌های فارسی زبان، ۱۱ وبلاگ به مرحله نهائی راه‌ یافته‌اند وبلاگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به آن رای دهید. یادآوری می‌کنیم در بخش بهترین وبلاگ‌ها در کل زبانها، وبلاگ «هفت»، متعلق به وحید نیک‌گو، که کاریکاتور‌هایش را در آن منتشر می‌کند، به عنوان نماینده وبلاگ‌های فارسی زبان به بخش نهائی راه یافته است. وبلاگ «راز سر به مُهر»، متعلق به محمد معینی، فعال حقوق بشر در ایران، کاندید دریافت جایزه ویژه گزارشگران بدون مرز شده است. کانال ویدیوئی «ایستاده با مشت»، نماینده دیگر وبلاگ‌های فارسی زبان است که برای موضوع بهترین کانال ویدیوئی کاندید شده است. «کمپین بین‌المللی لغو مجازات مرگ در ایران» از سوی هیئت داوران برای شرکت در مرحله نهائی در موضوع «بهترین کمپین فعالان اجتماعی» مسابقه دویچه وله انتخاب شده و در نهایت وب سایت «توانا» که فضایی آموزشی در اختیار کنشگران مدنی ایران قرار می‌دهد، نامزد دریافت «جایزه ویژه حقوق بشر» شده است.

هر رای شما شادی همه ماست. با ما همراه شوید.

یک دیدگاه

 1. nima

  بنده رای دادم..ولی کاش در آزادی بیان مسایل پیش آمده در این اواخر را مد نظر قرار بدهید و سعی کنید اتقاد پذیر باشید

 2. محسن

  داداش گلم ما که عضو بالاترین هم نیستیم ولی رای بهش دادیم حالشو ببره…

 3. بارباپاپا

  منم رای دادم ولی فعلا که سوم هستی بالاترین جان فکر هم نکنم اول بشی 😦
  اما اگه پارسال و قبل از قتل عام فله ای اکانت های یه سری از کاربران این نظر سنجی برگزار میشد با اختلاف بالایی اول میشدی.