مشکلات اولین پخش در بالاموزیک

متاسفانه اولین پخش ما در بالاموزیک آن طوری نبود که انتظار داشتیم. ایده اصلی ما این بود که گروه‌های موسیقی بتوانند با مخاطبان خود در حین اجرا تعامل داشته باشند و هنرمند و هنردوست ساعاتی بی آنکه مسافت مانع آنها باشد در کنار هم باشند.
برای اولین اجرا، فکر کردیم شاید پخش یک اجرای قبلا ضبط شده قابل اعتماد‌تر باشد. برای این کار پیشنهاد تئاتر ملی سوئد را مبنی بر همکاری با بالاموزیک برای پخش برنامه ضبط‌ شده ‌چهارشنبه‌سوری را پذیرفیتم. اما متاسفانه در چند مرحله مشکلاتی به وجود آمد. اینها را می‌نویسیم تا برای دفعات بعد خودمان مشکلات اجراهای پیشین را بررسی کنیم و مطمئن شویم تکرار نخواهد شد:

  • ویدئو در زمان لازم حاضر نبود و تا ساعاتی بعد از زمانی که وعده داده بودیم در حال ادیت شدن بود.
  • شرکت سوئدی مسئول تغییر کد ویدئو در زمانی که وعده داده بود کار خود را به اتمام نرساند.
  • پهنای باند و سرعت اینترنت در ایران را باید بیشتر مورد توجه قرار دهیم.
  • اگر تیمی قرار است با ما همکاری کند باید مطمئن باشیم تا آخرین لحظه پخش، پشتیبانی لازم را ارائه خواهند کرد.
  • در مورد محتوای برنامه هم باید دقیق‌تر بررسی کنیم و محتوا و ساعت پخش هر قسمت را قبلا اعلام کنیم.

اگر ویدئو با کیفیت خوب و مناسب از این مراسم به دست ما برسد سعی خواهیم کرد به زودی بخش‌های کنسرت سوگند و هیچکس را برای شما پخش کنیم. در غیر این صورت قول می‌دهیم اجرای بعدی را به بهترین شکل ممکن ارائه کنیم.
از صبر شما و از حضور شما متشکریم. با وجود پخش نامطلوب موسیقی نه چندان خوب، خواندن نظرات شما جالب و هیجان‌انگیز بود. هر چند این بار قصور و تقصیری متوجه بالاترین نبود و نقص فنی از طرف تئاتر ملی سوئد ایجاد شده بود از شما عذرخواهی می‌کنیم. این اجرا را فقط یک پخش آزمایشی تلقی کنید. پیشنهاد‌های خود را برای ما بنویسید. اگر راهی برای ارائه بهتر موسیقی به ذهن شما می‌رسد به ما بگویید. بالاموزیک نوپا را تنها نگذارید.

یک دیدگاه