لینکهای مربوط به فراخوانها توسط کاربران مجازی

با لینکهای فراخوان چه کنیم؟

از یک طرف تعدادی از کاربران فراخوانهایی را که توسط کاربران مجازی فرستاده شده را خطرناک میدانند و میگویند با این کار جان افراد با رفتن به تظاهراتهای چند نفره که قبلا حکومت برایش برنامه چیده به خطر می افتد و باید جلوی چنین کاری گرفته شود. همینطور اگر چنین فراخوانهایی تعدادشان زیاد شود قدرت خبررسانی بالاترین را برای فراخوانهایی که حمایت گسترده دارند، کم میکند. از طرف دیگر کاربرانی که این فراخوانها را میفرستند بر این باورند که بالاترین بعنوان یک رسانه مردمی یکی از تنها جاهایی است که آنها میتوانند چنین فراخوانهایی را اعلام کنند و برای آنها حمایت گسترده جمع کنند.

قانون فعلی بالاترین این است که تنها فراخوانهایی که بطور وسیع و توسط طیفهای وسیعی از افراد سرشناس سیاسی و اجتماعی حمایت میشوند، منتشر یا داغ شوند و بالایارهای فعلی این قانون را به اجرا میگذارند. اما برای
این موضوع نیاز به نظر شما داریم و اگر بازنگری لازم است باید با پیشنهادها و نظرات شما عملی شود.

با تشکر،                
تیم مدیریت بالاترین

یک دیدگاه

 1. hassan

  bayad jelogiri beshe , chon ehtemal adere avamele hokomat ino raise kardeh bashan. hatman bayad az tarighe adamhayeh sarshenas taid beshe.

 2. رضا

  سلام
  اگر ظرف این چند روز گذشته به اعلام حمایت فقط کاربران خود در این فراخوان ها نگاهی بیاندازید و تعداد آرای مثبت به این لینک ها رو محاسبه بفرمائید با انبوهی از آزادیخواهان مواجه میشوید که با این فراخوان موافق بوده اند. آیا این با دموکراسی بالاترین سازگار نیست؟ با پول نفت ارتش سایبری درست کرده و انداخته اند جان بالاترین و دنباله و … آیا میخواهد به عنوان «هویت مجازی» و در جهت کمک به ارتش سایبری این فراخوان ها رو بگذارید کنار و منتظر بیانیه افراد حقیقی باشید که یا زندانند و یا تحت تهدید؟
  ما به عنوان منشا این فرخوان ها راهکار های امنیتی مربوطه را هم که گفتیم. اگر حضور مردم در عرض و گسترده باشد از دماغ کسی هم خون نمی آید. اصلان آیا انقلاب بدون خون معنی دارد؟
  دوستان!
  بیاید واقع بین باشیم. فراخوان حتما باید توسط رهبران باشد؟ وقتی سران جنبش سبز خود مدعی عضو این جنبش بودن را دارند دیگر حجت تمام است.
  چند ساعتی بیش باقی نیست تا نشان دهید واقعا سبز و جوانمردید.
  والسلام

 3. مانی

  حرف تیم مدیریت بالاترین منطقی است اما این رو هم در نظر بگیریم که به طرف گفتن چه زمانی توو ایران تظاهرات میشه؟ گفت هر وقت وزارت کشور مجوز بده!

 4. آرش

  بیائیم ازشنبه 23 بهمن که نیروهای چماقدار پراکنده شدند ونمایش های حاکمیت پایایان یافت ما اعتراضات راشروع کنیم .
  به روش چهارشنبه سوری ازساعت 4 الی 6 بعدازظهر بمدت یک هفته هرکس در سرکوچه وخیابان محل سکونت ومحل کار خود اعتراضات را آغاز نمائیم .بااین روش 1-بلحاظ اینکه اهالی همان کوچه وخیابان که عمدتا همدیگر را می شناسند ودوست وآشنا هستند یک حاشیه امنی برای معتر ضین پیدا می شود که درصورت بروز خطر به محل امن پناه می برندومیزان دستگیری ها به حداقل می رسد.2-عوامل نفوذی وامنیتی قادر به نفوذ بمیان جمعیت نخواهند بود 3-بعلت گستردگی درسطح شهر حاکمیت قادر به سرگوب نخواهد بود 4-عوامل آشوبگر وهرج ومرج طلب مجال سوء استفاده پیدا نمی کنند.5-بعدازچند روز اعتراض به این شیوه وپائین بودن هزینه اعتراضات روحیه اعتراضی جامعه به خرداد88 برمی گرددوهمانند رودهای کوچکی بهم متصل می شوند .
  درصورت موافقت این پیشنهاد را به رای بگذارید واطلاع رسانی نمائید. از روزشنبه 23بهمن ساعت 4 الی 6بعدازظهر هرکس در سرکوچه وخیابان محل سکونت خود.

 5. سبز سبز

  راقعا الان دیگه باور کردم که حکومت کودتاه در بالاترین هم نفوذ کرده
  در این شرایط که اکثریت با این اعتراضات موافقند بالاترین مقاومت می کند و موضوع را داغ اعلام نمی کند
  بالاترین باید برای کاربرانش احترام قایل باشه و موضوع رو داغ اعلام کنه
  حکومت این بیانیه ها رو نداده حکومت این شایعه رو ساخته که موضوع اعتراض را ما سازمان دهی کرده ایم اگر اینطوری است چرا فضای تهران پر شده از یگان ویژه؟
  به هر حال دوستان سبزم اگر موضوع هم داغ نشد منتظر بالاترین نمانید چون در تیتر این موضوع گفته چکار کنیم و در پایان گفته که موضوع رو داغ اعلام نمی کنیم

 6. الف. میتو سپهر ( آبنوس)

  با درودی گرم…… به نظر من تنها فراخوان هایی باید مجاز باشند که درسایت هایی موثق منتشرشده باشند.. سایت هایی چون بی بی سی – سایت گویا وسایت کلمه وسایت جرس ونورور و سایت روز منتشر شده باشند……. ارسال لینک درمورد سایت های دروغزن وغیرموثق همانند سایت های رسمی وپوششی فرقه تروریستی رجوی همانند مجاهدین _ همبستگی ملی – آفتابکاران _ ایران افشاگر _ آژانس ایران خبر _ ایران پرس نیوز _ رنگین کمان _ unity4iran ( سایت تقلبی سبز) _ جنگ خبر _ فعالان حقوق بشر درایران _ کمیته گزارشگران حقوق بشردرایران _ پژواک ایران _ کانون حمایت از خانواده های جانباختگان وبازداشتی ها باید ممنوع باشد چون بنابرده ها سند این سایت ها جملگی توسظ فرقه تروریستی رجوی اداره می گردد ولذا اخبارومطالبشان جملگی دروغ – سرقت ودستکاری خبر _ شایعه پراکنس و نقض فاحش کپی رایت هستند… برای گردش صحیج اطلاعات موثق باید ارسال لینک از این سایت های دروغگو وغیرحرفه ای ووابسته ممموع گردد…… برای اینکه اثبات این مدعا نظر شمارا به لینک هایی دروغی تحت عنوان » حمله نیروهای عراقی به کمپ اشرف !» جلب می کنم که متاسفانه با چندبن لینک تکراری ودروغ چندروزی بعنوان اینک روز دربالاترین موجود بود واین درحالی است که بجر سایت های رسمی وپوششی فرقه رجوی هیچ منبع موثقی این دروغ شرمگینانه را تائید نکرد بنابراین بانهایت تاسف باید بگویم سایت بالاترین حیات خلوت این فرقه منفور تروریستی گردیده واخبار دروغ توسط چند نفر از وابستگان این فرقه درسطحی وسیع دراین سایت منتشرمی گردند _ دست گروه مزدور ومنفور وتروریستی وتبهکار رجوی را ازسایت بالاترین قطع کنید…. باتشکر از دقت ورسبدگی شما دراینمورد……..

 7. سعید

  من هم فکر میکنم این قضییه رو نباید اوث کرد….بعضی اوقات که فرا خخوانهای ابکی و متوهمانه رو میخونم واقعا افسوس میخورم……خودمون نباید کار خودمون رو بی ارزش کنیم

 8. libiuyv

  اين سايت پتانسيل ايجاد حركت هاي با سازمان دهي خيلي محكمتر رو داره.
  اصولاً حربه هاي خيلي قوي تري نسبت به فراخوان هاي بدون سازمان دهي قوي و جسته گريخته ميشه پياده كرد.

  حركت مردم مصر و تونس و … آنچنان انسجامي پشتش نبوده.
  بيشتر خودجوشي طبيعي و بدون هيچ برنامه اي بوده.
  به همين خاطر، اين تيپ حركت ها، خيلي در معرض انحراف هم قرار دارن.
  بايد سازماندهي بيشتري باشه

 9. nashenas

  سلام
  به نظر من باید قبل از هر اعلام تجمعی و اعلام فراخوان دادن باید فراخوانها را به رای بگذاریم اگر تعداد قابل توجهی رای دادند که آن را موضوع داغ کنید و سرتاسر تبلیغ شود اگر هم رای کمی آورد که قاعدتا نباید روش مانور داد،دقیقا کاری را که مصری ها کردند در فیس بوک و نتیجه گرفتند،لطفا به این مطلب خیلی توجه کنید که اگر عملی شه به نتیجه می انجامد.

 10. p3rsian

  با درود, سوال من اینجاست که این چه خشمیست که بدستور کسانی‌ چون موسوی و کروبی به مردم باید داده شود تا افروخته شود آنهم بخاطر کشورهای دیگر نه بخاطر جوانان کشوره خودمان ایران که هر روزه چندین نفر رو دارد میکشد یا به دار میکشد این چه خشم ملتیست که با برنامه ریزی قبلی‌ و با اجازه از خود حکومت جنایتکار باید افروخته شود آنهم با گفتن محل تجمع این هم از آن برنامه هایی هست که توسط خود جمهوری اسلامی و با استفاده از این افراد کشیده شده تا از تجمع افراد در مکانهای دیگر جلوگیری کنند تا مبادا مانند گذشته این تجمعات از دست دولت و حکومت خارج شود هوشیار باشید و باز و باز گوله این دستورات که بوسیله خود نظام ولی‌ با استفاده از موسوی و کروبی هاست رو نخورید مردم مصر یا دیگر از کسی‌ بیانیه یا تاریخ و ساعتی‌ یا محلی را نگرفته بودند تصمیم را خودمان باید بگیریم نه دستور از کسانی‌ که خود زمانی‌ فرعون بودند راهی‌ که میرویید به هیچستان است باهوش باشید پاینده ایران

 11. آرش

  تصمیم به جاییست.معتقدم دامن زدن به فراخوانهای بی مایه طرح تدوین شده ای از سوی محافل استبدادیست تا فراخوانهای اصلی را تحت الشعاع قراردهد.معنا ندارد هرکس یک وبلاگ ساده ویک نام کاربری در بالاترین داشت ،فراخوان صادر کند!به مخالف هم انگ مخالفت باآزادی بیان بزند!به سهم خوداز بالاترین به پاس این تصمیم تشکر می کنم.

 12. ali

  خیلی ساده وموثر دادن امتیاز منفی و مثبت را برای کاربران عادی امکان پذیر کنید.