نحوه جدید انتخاب لینکهای پرنظر سمت چپ بالاترین

قبلا لینکهای مورد بحث سمت چپ صفحه براساس پر نظرترین لینکهای ۲۴ ساعت قبل که به صفحه اول راه پیدا کرده بودند انتخاب میشدند. امروز یک تغییر کوچک به این بخش داده ایم. بجای انتخاب لینکها بر اساس پرنظرترین، لینکها را بر اساس تعداد نظردهنده ها انتخاب میکنیم. مثلا ممکن است دو لینک هر دو ۵۰ نظر داشته باشند و در یکی ۳۰ کاربر متفاوت نظر گذاشته باشند و در دیگر ۲ کاربر به بحث باهم پرداخته باشند. در مکانیزم جدید لینکی که از ۳۰ کاربر مختلف نظر دارد، انتخاب میشود. این تغییر یک از تغییراتی است که مدتها پیش کاربران بالاترین پیشنهاد کرده بودند ولی تا به امروز عملی نشده بود.

یک دیدگاه

 1. الف. میتو سپهر ( آبنوس)

  بادرود وتشکر از همه دست اندرکاران بالاترین _ توهین به کاربران توسط تنی چند از کاربراین مسئله ایست که بایستی جدی گرفته شود………. پنهان کردن نظرات توهین آمیز کافی نیست وباعث تنبه این افراد نمی گردد………. یک بار هشدار ودرصورت تکرار جریمه مسدود شدن یکماهه ودرصورت ادامه اخزاح کاربران خاطی پیشنهادی است که برای امن وآرام وبدور از خشونت وتوهین تنی چند تروریست اینترنتی کاملا لازم بنظر می رسد…………. موفق باشید

 2. پوستر

  ما یه عمر به مدیریت دنباله گفتیم به خرجش نرفت…
  حالا اگه بخواد اینکارو انجام بده میگن اینو هم از بالاترین کپ زده! :))

 3. علی

  يه مشكل جديد اينجاست كه تعداد لينكهای پرنظر كم شده و حتی امروز لينكی هست كه با وجود جديد بودن و بالای 70 بحث توی‌ اون بخش ديده نمی‌شه. اين هم فقط يك معنی داره و اون اينكه نظارت استصوابی برای حذف لينكهای مورد توجه به تنوع نظرات می‌چربه.
  به اميد روزی كه نظارت استصوابی از ايران و البته بالاترين برای هميشه حذف بشه.