گفتگوی بالاترین با آقای مجتبی واحدی

همانطور که قبلا اطلاع داده شده بود بالاویزیون بخش جدیدی است که قرار بود به پخش زنده رویدادهای ایرانیان خارج از کشور اختصاص پیدا کند. با این وجود چندی قبل یکی از کاربران بالاترین پیشنهاد «یک کار تیمی برای کاربران، مدیران و خوانندگان بالاترین: مصاحبه اختصاصی با مجتبی واحدی» را مطرح کردند که با اقبال سایر کاربران نیز مواجه شد. به این ترتیب بالاترین نیز جهت بر‌آورده کردن خواسته‌های کاربران بر آن شد که این بار به جای پخش یک رویداد، مصاحبه تقاضا شده را ترتیب دهد. بالاترین بنا بر تقاضای کاربران با آقای مجتبی واحدی تماس گرفت و ایشان نیز با وجود مشکلات شخصی، قبول کردند که در یک مصاحبه زنده پاسخگوی سوالات شما باشند.
زمان پخش برنامه، پنج‌شنبه ۲۳ تیر ماه (۱۴ جولای) ساعت ده و نیم شب به وقت ایران و به مدت دو ساعت خواهد بود. (دو بعد از ظهر به وقت واشنگتن، هفت بعد از ظهر به وقت لندن، یازده صبح به وقت لوس‌انجلس). می‌توانید با کلیک لوگوی زیر این برنامه را به تقویم گوگل خود اضافه کنید:

از آنجا که این اولین اجرای زنده توسط خود تیم بالاترین است هنوز ساز و کار مشخص و تعریف‌شده‌ای برای مراحل برنامه تعریف نشده است. با این وجود تلاش خواهیم کرد که به بهترین وجه ممکن سوالات کاربران و خوانندگان بالاترین از آقای واحدی را جمع‌آوری کنیم.
لطفا سوالات خود را به ترتیب زیر مطرح کنید:
۱- اگر کاربر بالاترین هستید سوالات خود را در لینک ارسال شده به سایت بالاترین در بخش نظرات وارد کنید. برای وارد کردن سوالات تا پایان روز چهارشنبه ۲۲ تیرماه به وقت ایران فرصت دارید.
۲- اگر سوالی که می‌خواهید مطرح کنید قبلا پرسیده شده است به آن سوال رای دهید. سوالاتی که بیشترین رای را به دست بیاورند انتخاب خواهند شد.
۳- اگر کاربر بالاترین نیستید، سوالات خود را در کامنتهای پست وبلاگ بنویسید.
۴- به پیشنهاد آقای واحدی، به سوالات چند نفر از کاربران به طور زنده در برنامه پاسخ داده خواهد شد. بالاترین نیم ساعت پایانی برنامه را به گفتگوی زنده کاربران با آقای واحدی اختصاص داده است. اگر علاقمند هستید که در پایان مصاحبه، به طور مستقیم سوالی را مطرح کنید، نام کاربری خود را تا ظهر روز پنج‌شنبه ۲۳ تیر ماه در بخش نظرات این نوشته در پشتیبانی ثبت کنید. این امکان تنها برای کاربران بالاترین در نظر گرفته شده ما با جی‌-میلی که با آن در بالاترین عضو هستید با شما تماس خواهیم گرفت تا سوال مورد نظرتان را به طور مستقیم و زنده از آقای واحدی بپرسید. دقت کنید برای این کار باید ایمیلی که با آن در بالاترین ثبت‌نام کرده‌اید، ایمیل گوگل باشد تا امکان برقراری ارتباط با شما با برنامه google talk وجود داشته باشد. انتخاب کاربران برای گفتگوی مستقیم با آقای واحدی با بالاترین خواهد بود.
پخش برنامه با دو کیفیت مقدور خواهد بود. بنابراین کاربرانی که از اینترنت کم سرعت نیز استفاده می‌کنند امکان مشاهده برنامه را خواهند داشت.
از اندیشه به خاطر این پیشنهاد تشکر می‌کنیم و امیدواریم در انتخاب و مرتب کردن سوالات به بالاترین کمک کند. امیدواریم بتوانیم برنامه را با بهترین کیفیت ممکن اجرا کنیم.
در صورتی که این برنامه از نظر کاربران موفق ارزیابی شود و بالاترین نیز بتواند هزینه‌های مالی و نیروی انسانی برنامه را برآورده کند، تلاش خواهیم کرد که در آینده این برنامه‌ها را ادامه دهیم.

یک دیدگاه

 1. Shervin

  سوال من:آقای واحدی گفته بودند که این حکومت خواهد رفت,می خواستم بپرسم که از دید ایشان با چه حکومتی جایگزین خواهد شد و خود ایشان برای چه حکومتی مبارزه می کنند وجدایی دین از سیاست را می خواهند یا خیر

 2. بازتاب: فرصت خوب برای کاربران اینترنتی، مخصوصا بالاترینی‌ها! سوال‌های‌تان را آماده کنید « اندیشه
 3. hamid

  ایا شرکت در انتخابات توسط اصلاح طلبان(در صورت تایید) و رای اوردن انان میتواند ترمز این وضعیت بد را بکشد یا کناره گیری انان و یکدست شدن مجلس با افرادی به مراتب تندروتر؟ چرا؟

 4. sokoote sabz

  …..لـــــطــــفـــــا بــــخـوانید……
  چــــــــــــــــــــــــــــــرا بــه جــای اینکه انـــتــقــاد بکنیم از خــاتــمــی او را تــخــریـــب می کـــنـــیــم ؟
  فراموشی میرحسین و کروبی تخریب چهره خاتمی به جای انتقاد ، اینم شده اتحاد برخی دوستان
  دوستان عزیز چرا به جای انتقاد بـه خـاتمی او را تخریـب می کنیـم و چرا با تخریب او به کـــودتـــاگـران و مجــاهــد یـــن کــمــک و دل آنها را شـــاد …و دل خودمان را ســـرد می کنیم در حال حاضر هم که میرحسین و کروبی فراموش شدند (( اتحاد رمز پیروزی))
  متاسفانه برخی دوستان احساسی برخورد می کنند و سیاست مثل فوتبال یا همچین چیزی می بینند
  این دوستانی که از 18 تیر 78 کینه به دل دارند خبر ندارند اون سالها چه قدر راحت آدم می کشتند ولی نه دوربین موبایلی بود نه رسانه ای بود
  خاتمی در کنار ما ایستاد و بارها صحبت از انتخاب آزاد کرد ،(( کسانی که چهره خاتمی را خراب می کنند یا از ما نیستند یا دوستانی هستند که احساسی به سیاست نگاه می کنند و نمی دانند با تــخـریـب خـاتـمی چه قدر دل کودتــاگــران و مجاهدیــن را شاد و چخ کمک بزرگی به آنها می کنند بهتره انتـقاد کنیم اما تخریب نکنیم ))ادامه …

 5. رودک

  من میخواستم بگویم اگر محور مبارزه را ضد ولایت فقیه بگزارند همه متحد میشند چون مشکل واقعی این اخوند سالاری وباور ابلهانه بر پایه یک دروغ تاریخی بزرگ یعنی ولایت فقیه است مشکل احمدی و مشایی نیست. باید این دروغ تاریخی که مرجعیت شیعه بر ان بنا شده را رسوا کرد. بار کج هرگز به منزل نمیرسد.نظام کشوری که بر اساس توهمات مشتی بیمار شیزوفرنی در باره امدن یک نفر در اینده و نیاز به نایب و …باشد بدتر از این میشود.باید روشنگری کرد که ای مردم شما را فیلم کردند برخیزید و کشورتان را از دست این شیادان و مفت خوران ازاد کنید.هولیت فقیه چیزی که با عقل بک ادم با بهره هوشی بسیار پایین هم جور نمیاد چه برسه به ادم معمولی.یکی جرات کند و بگوید پادشاه لخت است.باید مردم را اگاه کرد نادانی گناهی است نابخشودنی. همچنان که پیر بلخ میگوید در جهان تنها یک فضیلت است انهم دانایی است و تنها یک گناه هست و انهم نادانی است .ما رستگار نمیشویم اگر مردم را اگاه نکنیم.

 6. علیرضا

  1)آقای واحدی آیا شما اصل ولایت فقیه را قبول دارید یا خیر؟آیا آقای کروبی این اصل را قبول دارند یا برای مصلحت های سیاسی این اصل را به طور علنی زیر سوال نمی برند؟
  2)آیا دین باید از حکومت جدا باشد یا خیر؟

 7. ali

  این برنامه از کجا پخش میشه؟! شبکه تلویزیونی تو ماهواره دارید؟ رو هاتبرد ؟؟؟

 8. شاهین

  با سلام, آیا آقای واحدی برای ادامه اعتراضات خیابانی برنامه ای دارد?
  چرا اعتراضات خیابانی ادامه پیدا نمی کند ?