حمله به بالاترین

بالاترین بار دیگر تحت حمله DDOS قرار گرفته است. این در حالی است که دیروز نیز به علت همین حملات، بالاترین برای ساعاتی از دسترس خارج شده بود.
در مورد حملات دی‌داس و ماهیت آنها قبلا اینجا توضیح داده‌ایم.
همانطور که همه می‌دانیم، با توجه به هزینه بالای چنین حملاتی، یعنی چیزی نزدیک به سی‌هزار دلار در روز، حکومت ایران این حملات را زمانی آغاز می‌کند که امکان واکنش‌های عمومی به وقایع اجتماعی و سیاسی در ایران تشدید می‌شود. به نظر می‌رسد این بار این حملات همزمان با سالگرد هجدهم تیرماه آغاز شده است.
ما به زودی بالاترین را به شما بر‌می‌گردانیم.
از این که در کنار ما هستید متشکریم

یک دیدگاه

  1. سعيد

    مطمئنيد كه فقط ddos بوده من مطمئنم كه از نوع dns هم بوده و دامين بالاترين هم مورد حمله قرار گرفته در هر صورت يه كاري كنيد بابا خسته شديم.

  2. sonixax

    بالاترین جان ، از آنجایی که در ایران بالاترین فیلتر است – چرا IP مهاجمین را درجا و برای مدت طولانی بن نمیکنید ؟
    وبسایت من اندازه ی بالاترین نیست ، ولی با همین روش جلوی خوابیدن سرور را گرفته ام ، فقط کافیست فایرواب را طوری تنظیم کنید که Temporary آی پی ها را بلاک نکند .
    البته ممکن است برای کاربران مشکلی پیش بیاید ولی حد اقل سایت نمیخوابد و میشود از آن استفاده کرد . بعد از اتمام حملات فهرست آپی ها را پاک کنید و همه چیز را به حالت عادی برگردانید .

    • Irane Sabz

      دوست گرامی‌ چندین مدل حمله دیداس وجود دارد، این راهکار که شما پیشنهاد کردید فقط برای یک نوع از حملات جواب میدهد، اصولأ حملات بصورت مستقیم به سرور انجام نمی‌شود و دی ان اس‌ها مورد حمله قرار میگیرند یا حجم پاکت‌ها بسیار پایین یا بسیار بالا است، بطور کلی‌ حمله‌های پیشرفته فقط نیازمند یک محافظ قوی سخت افزاری است

  3. Piece of Advice

    اگه می خواین برای همیشه از شر DDOs خلاص بشید باید برین روی cloudflare.com

  4. foad2429

    سپاس از تلاش های بی دریغ شما
    وقتی بالاترین نیست انگار در خلا یی از بی خبری دست و پا می زنیم.
    خسته نباشید.
    فواد2429

  5. الف .مینو سپهر

    بادرود…….. مسئولین محترم بالاترین باتشکر ازتلاش های شما…… تصورنکنید مخالفان اطلاع رسانی تنها به خاطر مناسبت ها به سایت حمله می کنند اصولا مخالفان آگاهی دائم درحال انجام این گونه حمله ها هستند چون از اگاهی رسانی وحشت دارند… بهرصورت شما همیشه باید منتظراینگونهاعمال ضد زادی باشید…… با آرزوی موفقیت برای شما