موضوع داغ برای ایده‌های برتر ماه

چندین بار از طرف کاربرهای مختلف پیشنهاد شده بود که بالاترین یک قسمت برای بحث ایده ها درست کند تا بدین طریق ایده‌های جنبش دموکراسی خواهی یک جا جمع شود و بحث شود. چون فرصتش نبوده است که یک بخش جدید درست شود و در زمانه حساسی هستیم، ترجیح دادیم که از بخش موضوعات داغ فعلی برای این کار استفاده کنیم. هر ماه یک موضوع داغ درست خواهد شد تا لینکهای بهترین ایده‌ها را جمع کند. این موضوع داغ را فقط بالاترین ماهانه یک بار ایجاد میکند ولی بقیه اگر لینکشان ایده بود (لزوما لازم نیست در مورد مسایل سیاسی باشد( به این موضوع داغ اضافه کنند.

هنوز نمیدانیم که تا چه حد این بخش مفید خواهد بود ولی به آزمایش کردنش می ارزد.

یک دیدگاه

 1. الف. میتو سپهر ( آبنوس)

  بادرود خدمت مسئولین سایت… بسیار ایده جالبی است ولی هرگونه تغییری وبهبودی طبعا نیاز به مدیریت ونظارت دارد _ شما هم اکنون هم بامشکل مدبریت ونظارت روبروهستید وبه گزارشات تخلف یا رسیدگی نمی کنید ویا آنها را بدون رسیدگی کیلویی رد می کنید……. تازمانیکه شما نتوانید برای مدیریت وکنترل از وجود افراد شناخته شده وبیطرف و مجرب استفاده کنید …… هیچ گاهی به سوی بهینه سازی موفق نخواهد بود…… به ده ها گزارش من رسیدگی کنید _ ارسال لینک از سایت های رسمی وپوششی فرقه تروریستی رجوی را ممنوع کنید مطالب مندرج دراین سایت ها عموما ساختگی – دروغ – جعلی ونقض فاحش کپی رایت می باشند…. لطفا اقدام کنید.. موفق باشید

 2. احمد

  ايده اينكار بسيار عالي است
  اما بهتر است كه موضوع داغ از 6 كادر به 7 كادر تبديل كنيد و اين موضوع داغ ايده هر ماه بصورت ثابت در طول يكماه در صفحه باقي بماند كه لينكهاي اين موضوع در طي يكماه بيشتر ديده شوند.در غير اينصورت موضوع داغي كه قرار است براي يكماه باشد احتمال زياد تا بيشتر از يكروز هم در صفحه اول سايت نمي ماند و فكر نكنم اين طرح به اين شكل زياد نتيجه ندهد زيرا كل بحث و ارائه ايدهاي مختلف فقط در روز ماندگاري موضوع داغ در صفحه اول خلاصه مي شود

 3. حامد

  این مبارزه برادران من با این روش نمی تونه ادامه پیدا کنه و دلیر ترین و رشید ترین جوانان این کشور بیهوده کشته و به بند کشیده میشن.
  دو مساله وجود داره یکی نحوه مبارزه و دومی هدف مبارزه
  ما با گروهی سروکار داریم که منطق صلح و انسانیت رو نمیفهمند.کسانی که می گن مبارزه مسلحانه و یا مقابله به مثل هزینه ها رو بالا می بره اشتباه می کنن چون گروهی از نظامیان که با مردم هستند در هیچ شرایطی دست به سلاح نخواهند برد و بر چشم ما جا دارند وگروه متوحش دیگر تحت هیچ شرایطی دست از سلاح و کشتار بر نمی دارند مگر اینکه با زور مواجه شوند.اگر مردم نمی توانند احساس امنیت کنند آنها هم نباید احساس آرامش کنند باید از تجمع وحشت داشته باشند باید بترسند که هرلحظه از بالای بامی یا پنجره ای آتش بر سرشان خواهد ریخت.باید دید پس از آن برای مردن چقدر مزد می گیرند. دیگر کشته دادن و صلح طلب بودن کافیست و نوبت کشته دادن دشمن است.
  دوم اینکه هدف همه ما باید مشخص باشه و اون برکناری و محاکمه خامنه ای رفراندوم قانون اساسی وجایگزینی حکومت اسلامی با نظامی دموکراتیک است.جوانان ما نباید به خاطر آرمانهای امام ویا اصلاح نظام و دیگر یاوه ها کشته شوند.اگر فکر می کنید هنوز نمی توانیم بر سر حذف نظام به توافق برسیم دست از مبارزه برداریم تا زمان آن فرا برسد.نمی توان بیش از این بیهوده کشته داد.باید بدون ترس آرمانها بیان شود و به جنگ جلادان برویم.
  اگر با نظر من موافقید لطفا این مطلب رو لینک کنید و اطلاع رسانی کنید چون برای من امکان پذیر نیست.

 4. آرش

  همزمان بااجلاس خبرگان رهبری درخیابان های اطراف مجلس خبرگان تجمع نمائیم .خ سپه -خ جمهوری -خ ولیعصر -خ کارگر. خواست ما رسیدگی به صلاحیت خامنه ای است .

 5. بارباپاپا

  آقا شنیدین میگن مرا به خیر تو امید نیست شر مرسان؟!
  ما هم داریم یواش یواش اینجوری فکر میکنیم در مورد شما!
  ما کلی خوشحال و شنگول از اینکه یه ایده زدیم و کلی به نفع مردمه لینک کردیم چقدر هم مردم استقبال کردن و در دو ساعت 6000 بازدید داشت اما بالایاران که مثال بیست و سی هستند یعنی کاسه داغ تر از آش!اومدن و لینک ما رو از همه صفحه ها برداشتند و لینک من فقط در صفحه لینکهای فرستاده خودم قابل رویت است.
  ما که جز بالاترین رسانه ای نداریم از بالاترین چشم یاری داریم.
  ایده ی منو ببینید
  http://baarbaapaapaa.wordpress.com/2011/02/23/%D8%B3%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A8%DB%8C%D9%86%DB%8C%D8%AF/