راه‌اندازی بخش پشتیبانی بالاترین

مدتی پیش به شما کاربران گرامی قول داده بودیم که امکان ارتباط مستقیم با تیم بالاترین را در داخل سایت برای شما عزیزان فراهم آوریم. با تلاش تیم فنی بالاترین هم اکنون بخش پشتیبانی بالاترین راه‌اندازی شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است.
پشتیبانی بالاترین به دو صورت عمده ارائه خواهد شد. برای حل مشکلات کاربری اختصاصی که پیش از آن توسط ایمیل اداره می‌شد، می‌توانید با ارسال درخواست پرسشهای خود را با ما در میان بگذارید.
این بخش از این پس جایگزین ایمیلهای معمول بالاترین برای کاربران خواهد بود.
اگر تصور می‌کنید موضوعی که قصد مطرح کردن آن را دارید موضوعی عمومی است و می‌خواهید سایر کاربران در گفتگوهای شما شرکت داشته باشند یا بر این باورید که مشکل شما مسئله تعداد زیادی از کاربران است، آن موضوع را در اتاق‌های گفتگو مطرح نمایید.
هم اکنون چند اتاق گفتگو جهت مباحثه در زمینه موضوعات داغ و مشکلات تکنیکی سایت راه‌اندازی شده است. اگر تصور می‌کنید اتاقهای بیشتری برای گفتگو نیاز داریم به ما اطلاع دهید.
برای استفاده از «اتاقهای گفتگو» و ارسال «درخواست» از همان حساب کاربری و رمز ورود بالاترین استفاده کنید.
برای اطلاعات بیشتر صفحه پشتیبانی را ببینید.
امیدواریم با راه‌اندازی بخش پشتیبانی بتوانیم در کنار هم به پیشبرد کیفی بالاترین کمک کنیم.
منتظر دریافت پیشنهادهای خوب شما هستیم.

نوشته‌شده بدست نوشته‌شده در 1

یک دیدگاه

 1. آبنوس

  بادرود وتشکر از مسئولان محترم سایت بالاترین

  بنده فکر می کنم اتاق گفتگوها بهتراست افزایش یابند و سیستم پس گیری رای نیز راه اندازی گردد که این افزونه از تعداد قابل توحهی از درگیری های بیهوده خواهد کاست

 2. jony

  چند ماه پیش گفتید که قرار هست ثبت نام، مجددا آغاز بشه. ممکن هست بفرمایید چه زمانی این امکان فراهم میشه؟ ممنون بابت پاسخگویی

 3. irani sabz

  4 mahe be in sait miraje mikonam va agar be zore daneshgah nabashad az paie laptapam jom nemikhodram be omide lahzeii he saabtenam shoro she. jone madareton iekiam maro ozv kone aghaie baladar chetori dg eltemaset konam?? jone harki ke dost dari maramadam hesab kon

 4. آبنوس

  بادرود خدمت مسئولین بالاترین

  بکار افتادن سیستم ثبت نام فکر خوبی است من پیشنهاد می کنم تعداد افرادی که میتوان بوسیله کاربران بالاترین مشخص گردد ضریبی از سابقه کاربر ومیران انرژی بدست آمده تعین گردد… مثلا درازای هر 2000 انرژی یک نفر بااحتساب داشتن حداقل 15000 بهرصورت درمورد اعضای جدید دقت فراوان نمائید و هشیار باشید به گروه های تروریستی وخشونت طلب که منفور درجامعه مجازی هستند کاربری ثبت شده جمعی ندهید که در آنصورت اینها باند های جدیدی در این جامعه ایچاد خواهند نمود که باعث مشکلات بعدی می گردد… موفق باشید

 5. Ãmir Caféchi

  یه کم تبلیغات کنید لطفاً. یک لینک مستقیم تو جایی از بالاترین که همه کاربران بتونند به وجود همچین بخشی پی ببرند لازمه.

 6. ویلیام

  آقا من مدت های طولانیه که منتظر این هستم که امکان دنبال کردن موضوعات داغ از طریق فید در بالاترین ایجاد بشه اما هر بار که سر می زنم خبری نیست.
  نمی دونم تا به حال به چنین چیزی فکر شده یا نه و به همین دلیل امروز دارم این موضوع رو به عنوان یک پیشنهاد و در عین حال استمداد براتون مطرح می کنم.
  امکان دنبال کردن لینک ها از طریق فید وجود داره ولی برای بسیاری از افراد کاربردی نیست چون ممکنه که در هر روز صدها لینک جدید ایجاد بشه اما موضوعات داغ این طور نیستند و تعدادشون محدود هست و می توان با یک نگاه سریع یک دید کلی از اوضاع به دست آورد.
  من تضمین می کنم که این فید یکی از پر طرفدارترین فیدهای فارسی بشه.
  لطفا لطفا لطفا اگر امکانش هست هرچه سریعتر ترتیبی بدهید که این امکان در بالاترین به وجود بیاد.