شروع بکار بالایارها و درست شدن سیستم اعتبار

فعلا دو بالایار شروع به کار کردند. حساب کاربری بالایارها بشکل balayar1، balayar2 به بالا است. همینطور زیر نظرات آنها نوشته‌ای سبز رنگ ظاهر می‌شود که توضیح میدهد که بالایارها مجری قانونند تا مشکل قدیم پیش نیاید که مشکل لباس شخصی‌ها در بالاترین پیش نیاید. بالایارها هم مورد شناخت و اعتماد بالاترین هستند.

سیستم جدید اعتبار بالاترین هم شروع به کار کرد. اختلالات چند روز آینده هم مربوط به تعویض فرمول اعتبار بود. اعتبار کاربران بدینگونه حساب میشود:

اعتبار اولیه = 100
-5 * تعداد لینک به محبوبترین دومینتان
20 * تعداد لینکهای داغ شده
5 * تعداد لینکهای داغ نشده
-50 * تعداد لینکهای حذف شده
3 * تعداد نظرات
1 * تعداد آرا

با تقریب خوبی تمام مولفه‌های اصلی در فرمول آمده‌اند. انرژی روزانه افراد هم به اندازه اعتبارشان است. در طول روز انرژی پایین می‌آید. اگر ۲۴ ساعت هیچکاری نکنید انرژی شما باید به حداکثر اعتبارتان بازگردد. اگر برنگشت و منفی ماند یعنی هنوز سیستم مشکل دارد و باید به ما گزارش دهید.

یک دیدگاه

 1. bardia

  باسلام
  ID من bardiair776 به اشتباه و تحت عنوان داشتن بیش از یک آی دی بسته شده است.
  به هیچ عنوان بیش از یک آی دی که همین بردیا است را ندارم.
  لطفا یک بار دیگه این موضوع را بررسی کنید.
  ممنون می شم.

  • Xoniagar

   آقا من نه می‌تونم نظر بدم، نه رای بدم، نه لینک پست کنم. چند روز می‌شه که اینجوری شده. بلکه یه فکری بکنید. ممنون. نام کاربری من xoniagar

 2. zapata6060

  سلام
  آقا كجا درست شده ! انرژي روزانه من چندين روزه كه شارژ نميشه . اهل تخلف و اين حرفا هم نبودم . كل انرژي من بعد از گذشت 10 ماه 303 تا بوده اگر ميخواستم چندتا آيدي داشته باشم كه وضعيتم اين نبود كه ! لطفا رسيدگي كنيد .
  آي دي من : zapata6060

 3. america

  شخصی در بالاترین و در جواب کامنت معقول و معمولی من مطلب زشتی را نوشت و در آخرش هم اضافه کرد: حالا گوز فهم شدی؟ من هم البته جوابی متناسب با حرفش به او دادم. بعد از آن هم تا مدتها در بالاترین فعال نبودم . اما بعد از دو هفته! متوجه شدم که حسابم را بدون هیچ توضیحی بسته اند. همان فرد برایم در وبلاگم پیغام گذاشته بود که دیدی حسابت رو بستیم؟!
  به همین جناب مهدی ایمیل زدم و خواستم رسیدگی کند. متاسفانه محل نگذاشت. باز به ایمیل بالاترین نامه دادم و اعتراض کردم. ولی جوابی ندادند . برای من مشخص شد که کار مسئولین بالاترین بر اساس کینهء شخصی از من بوده است . حسابم را با دو سال سابقه و حدود بیست هزار امتیاز بستند . دست کم چهار نفر در بالاترین هستند که هفته ای ده باز به من رکیک ترین دشنامها را می دادند و الان هم خوش و سرحال مشغول چرخ زدن در بالاترین هستند بی آنکه کسی به آنها بگوید بالای چشمتان ابروست .
  من نمی دانم که بستن حساب کاربری من با آی دی «آمریکا» به دلیل نفرت و کینهء شخصی کدام یک از مسئولین بالاترین بوده ، اما مسئولیت این کار بر عهدهء مهدی است . این جواب احتمالی که بگویند بر خلاف مقررات بالاترین رفتار کرده ام و دشنام داده ام را قبول ندارم. آنهمه به من قحش های رکیک نوشتند چرا دیده نشد ، اما جواب نسبتا» ملایم من به آن دشنام ها توهین و حرف زشت تلقی شد؟ من به شخص مهدی می گویم که اگر قضاوت یکجانبه باشد مصداق عیتی نفرت و کینه و خصومتی است که شخص جنابعالی از من داشتی و قبلا» هم یکبار به دلیل بگو مگویی که در کامنتها با هم داشتیم حسابم را به مدت یک هفته بستی. البته حق هم داری. بالاترین مال شماست و طبق همان سیستم «چهار دیواری – اختیاری » عمل می کنید.
  با احترام
  آمریکا

 4. hasstavv

  خ.اهشمندم به بازگشت اي دي من و رفع مسدود كردن آن حداقل به دليل سوابق دو ساله ترتيب اثر داده شودhasstavv

 5. k0n4m1

  سلام.
  این فرمولتون خیلی خوبه ولی +20 برای لینکهای داغ شده خیل زیاده و باعث میشه تقلب زیاد بشه و تشویق به فرستادن لینک زیاد بشند که از کیفیت کم میکنه. در ضمن اینطوری به افراد شناخته شده حال میدید که هر لینک بی معنی هم میفرستند داغ میشه. در اصل به کسانی که اعتبار! زیاد دارند اعتبار بیشتر میدید.
  بنظر من 10 مناسبه یعنی دو برابر لینکی که داغ نشده.
  همینجا هم از زحماتی که تو این چند وقته کشیدید و وقت زیادی که دارید میذارید تشکر میکنم
  شاد باشید

 6. masy

  سلام

  جناب مديريت محترم بالاترين
  آقايون عزيز،
  كاش در كنار تمام اين كارها يك كمي هم در مورد حذف IDها بيشتر دقت ميكرديد.
  و يا حداقل فرصت دفاع و يا شندين توضيحات را به افاردي كه فكر ميكنيد درصدد تقلب بودند ميدايد.
  نه اينكه هرچيزي كه به نظرتون تقلب يا چيزي شبيه تقلب آمد آن را حذف كنيد و بعد با مسرت و افتخار از اين كار به خودتان دستمريزاد بگيد.

  بيشتر از 30بار به مديريت ايميل زدم ولي دريغ از يك جواب،هزاربار توضيح دادم بابا آخه اين را بفهميد توي يك خوابگاه دولتي با يك خط اينترنت و حدود 360-70تا دانشجو،شما چطوري ميتونيد به هر كدام از ما بگيد متقلب؟
  قضاوت با خودتان،
  هيچكدام وبلاگ يا سايتي ندااشته و نداريم كه بخواهيم تبليغي براي آن كرده باشيم يا منافعي مادي يا معنوي براي ما داشته باشه،
  پس بجز كسب شهرت هيچ دليل ديگه‏اي نميشه براي تقلب در اينجور مواقع تراشيد،كه اونهم با توجه به ترس از شناسائي شدن در ايران كه=اخراج از دانشگاه و ساقط شدن از زندگي و بر باد فنا رفتن آينده،البته اگه آينده‏اي وجود داشته باشه!!!پس حداقل در بعضي از موارد كمي با دقت و وسواس بيشتر به اين موضوع بپردازيد.
  به هر روي فعلا كه ID ما را حذف كرديد و نوع عمل شما دست كمي از رفتارهاي عدالت آميز قوه قضائيه و مهرورزانه رياست جمهوري ندارد.

  به اميد روزي كه نه كسي تقلبي بكنه و نه شما اينقدر ماشيني و بي‏روح با مسائل برخورد كنيد.

 7. مرموز

  آقا حساب من همچنان مشکل داره
  چک کنید لطفا
  شناسه: marmooz
  وبلاگ / و‌ب‌سایت:
  زمان عضویت در بالاترین: حدود ۱ سال قبل
  کشور:
  تعداد لینک‌های پست‌کرده: ۴۲
  درصد لینکهایی که به صفحه اول رفته اند ۷۶
  تعداد نظرات داده شده توسط کاربر ۲۰۱۳
  تعداد رأی‌های داده شده توسط این کاربر: ۲۳۷۸۲
  جمع امتیازهای داده شده به لینک‌های این کاربر: ۱۴۲۱
  اعتبار کسب شده: ۱۱۹۶۷
  انرژی باقی‌مانده امروز: ۱۱۸۱۴

 8. america

  قابل توجه آن شخصی که از بسته شدن آی دی آمریکا ابراز خوشحالی کرده بود:
  من با اسم واقعی ام در بالاترین حضور دارم در نتیجه تغییر نام کاربری ام برایم مهم نیست. قبل از استفاده از آی دی آمریکا با آی دی دیگری در بالاترین بودم. به محض بسته شدن ای دی آمریکا نیز با ای دی سابقم حضورم را ادامه داده ام. در نتیجه خوشحالی ات خیلی بنیانی ندارد. مهم این است که هستم و با اسم حقیقی خودم دارم حرف را میزنم
  (:

 9. Dashreza

  سلام
  من کاربر داش رضا هستم دو سه بار تا حالا براتون ایمیل زدم اما هنوز حساب کاربری من به اتهام واهی داشتن چندین نام کاربری بسته مونده خواهشا شما که دم از دموکراسی می زنید اگه آیدی منو باز نمی کنید برم رد کارم وقتمو تلف نکنم.. ممنون

 10. gajamoo2

  بهتر بود بجای آوردن این بالایارهای محترم،اول وضعیت تصمیم گیری،اونم از نوع یک بام و دو هوا بودن مدیران سر بستن حساب های بی مورد کاربران درست می شد بعد این دوستان محترم وارد عرصه ی نظارت می شدند ضمن اینکه چون همه ی ما ایرانی هستیم،می دانیم که در جامعه ایرانی » چه مجازی چه واقعی » همیشه روابط بر ضوابط حاکم بوده و هیچ بعید نیست یه جاهایی این دوستان محترم بخاطر نوع روابط با یک کاربر عین شما مدیران،که در یک زمینه مشابه با یکی برخورد دوستانه و با دیگری رفتار خصمانه ای دارید،برخورد کنند.
  با پوزش از دو دوست محترم بالایار.

 11. گلادیاتور

  سلام
  سلام لطفا به حساب کاربری بنده هم یه نگاهی بندازید. با اینکه برام مهم نیست که چقدر امتیاز داشته باشم اما احساس می کنم در مورد حساب کاربری من اشتباهی صورت گرفته باشه چون تقریبا بیشتر از 60 درصد اعتبارم کاهش پیدا کرده..
  قبل از به هم ریختن فرمولتون تقریبا 13 هزارتا اعتبار داشتم الان شده 5800 تا خودمو که با بقیه مقایسه کردم بیشتر به اشتباه شما پی بردم..
  ممنون

 12. گلادیاتور

  سلام
  سلام لطفا به حساب کاربری بنده هم یه نگاهی بندازید. با اینکه برام مهم نیست که چقدر امتیاز داشته باشم اما احساس می کنم در مورد حساب کاربری من اشتباهی صورت گرفته باشه چون تقریبا بیشتر از 60 درصد اعتبارم کاهش پیدا کرده..
  قبل از به هم ریختن فرمولتون تقریبا 13 هزارتا اعتبار داشتم الان شده 5800 تا خودمو که با بقیه مقایسه کردم بیشتر به اشتباه شما پی بردم.. ptdrrr
  ممنون
  =====================================
  ببخشید شناسه من تو بالاترین Gladiatoor ، شرمنده یادم رفت بنویسم

 13. wakeup

  دوستان گرامی
  1-تجربه ثابت کرده وقتی نظارت از پایین به بالا باشد بهتر نتیجه میگیریم.اینقدر در پی نظارت از بالا نباشید مگر بالادار ها فرشته هستند و اشتباه نمیکنند.
  2-چه فرقی دارد که بالایارها چه کسی هستند .مهم رعایت قوانین در جهت بهبود سایت است. بهتر است بجای اینهمه کارآگاه بازی و نق زدن به اینکه کاربران نباید بالایار باشند در جهت رعایت قانون به آنها کمک کنیم.
  3-این جامعه ماست پس بیایید خودمان آن را سالم نگه داریم و فارغ از دوستی یا نزدیکی فکری و سیاسی هیچگاه حق کسی را پایمال نکنیم.
  4- هر چند با مشکل فیل ترینگ روبرو هستم و نظر دادن در بالاترین بیشتر برایم یک آرزوست اما ترجیح میدادم امتیاز نظر دادن بیشتر باشد تا کیفیت لینکها بالاتر رود و از بحث ها هم لذت ببریم
  5- آقا مهدی منظور از دومین محبوب را توضیح دهید لطفا. من معمولا به 5 یا6 سایت خاص میروم از کجا بدانم کدام محبوبترین است و منفی میگیرد؟

 14. Behzaad

  آقا مال من باز بیشتر از 24 ساعت روی عدد نحس 32- گیر کرده.
  نکته دوم: نحوه ی خرج شدن انرژی را شفاف‌سازی نمی‌کنید؟ اصلاً نمیشه روش حساب کرد.

 15. 2r_navid

  اعتبار من ۲۰۰۰۰ بود ولی الان شده ۶۰۰۰. چند بار هم نوشتم و هم ایمیمیل زدم ولی هیچکس عکس العملی نشون نمیده. خب حالا من باید این وسط چیکار کنم؟

 16. زرتشت

  حدود یک ماه پیش بعد از وارد کردن نام کاربری برای ورود به بالاترین با این پیام مواجه شدم که سیستم اتوماتیک یا مدیریت سایت بالاترین این حساب را به دلیل داشتن چند حساب کاربری تقلبی تشخیص داده است. ارسال ایمیل و ایمیل و ایمیل مجدد کمکی به حل این سو تفاهم مدیریت اتوماتیک هوشمند نکرد.
  واقعا شرم آور و مایه تاسف است که حسابی را که فقط سه هفته از افتتاح آن می گذشت
  بدون ذکر هیچ دلیلی و فقط با یک یادداشت چند کلمه ای حتی بدون ذکر یک کلمه عذرخواهی مسدود کرده اید
  واضح است که باید جلوی هر متقلبی بدون هیچ گذشت و اغماضی گرفته شود وگرنه سنگ روی سنگ بند نمی شود
  ولی سوال اینجاست که این روش شما چه فرقی با روش فیلترینگ یا نظارت استصوابی دارد که مخاطب قبل از جنایت قصاص میشود
  من کاربر سایت «دیگ» هم هستم. شما که نسخه ایرانی آنها هستید نگاهی به قوانین و بخصوص نوع مواجه آنها با کاربران متقلب بیاندازید
  واضح است که بالاترین یا هر سایت مشابه بدون وجود کاربران اصولا وجود خارجی ندارد. این بالاترین است که نیازمند کاربران است تا موجودیت یابد. این بالاترین است که بنا به ماهیت خود با حضور کاربران تعریف میشود و نه بالعکس.
  من ساکن آمریکا هستم و بسیار گرفتار زندگی و کار روزانه. نه وقت ، نه حوصله و نه علاقه ای به این بازیهای احمقانه چند کاربری دارم
  اگر وقتی بماند معمولا نگاهی به «دیگ» و گاه نگاهی به «بالاترین» می اندازم. از تعداد لینکها و نظرات ارسال شده من هم میتوانید این را بفهمید
  بالاترین همچون «دیگ» برای من فقط و فقط دریچه ایست به دنیای افکارعمومی . همین و بس
  وجه مشخصه بالاترین باید و باید رعایت قواعد دموکراتیک در به اصطلاح داغ کردن یک موضوع باشد که بظاهر اینگونه هم هست و این تنها چیزیست که بالاترین را برای کسی مثل من خواستنی میکند. من اینجا به مقدار کافی سرگرمی دارم که وقت خودم را با افتتاح چند حساب کاربری در سایت شما تلف نکنم
  من حتی ماه گذشته حساب خودم را در فیس بوک بدلیل نداشتن وقت کافی برای دادن پاسخ به این و آن دوست شخصا با یک پیام خداحافظی مسدود کردم

  روز بیست و نهم مارچ البته خودم تقاضایی را برای کاربر نازنینی که دعوتنامه میفرستاد ارسال کردم اما جهت اطلاع مدیریت هوشمندتان میگویم که سال گذشته که دوستی بدون تقاضای من دعوتنامه ای برایم فرستاده بود و برای افتتاح حساب کاربری اصرار هم میکرد بدلایل شخصی حتی اقدامی هم برای ایجاد حساب کاربری نکردم
  ظاهرا خود را آش دهان سوزی فرض کرده اید دوستان مدیر
  کاش و ایکاش فقط یکبار در یک کار جمعی ایرانی ، چه مجازی همچون بالاترین و چه واقعی همچون تمامی انجمنها و سازمانها ایرانی این ذهنیت نبود

  میدانم که در کانادا تشریف دارید ولی لابد مثل من کودکیتان را در ایران بسر برده اید
  نانوای محله ما بمحض آنکه تعداد مشتریان در صف به ده پانزده نفر میرسید در حالی که ظرفهای خمیر چنانکه دیده میشد
  کفاف حداقل ده برابر این تعداد مشتریان را میداد فریاد میزد «دیگه کسی وای نسته» میدانید چرا؟
  برای آنکه او هم مثل من و شما از یک بیماری ایرانی رنج میبرد که فرق «تبلیغ هوشمند» را با «بازارگرمی» نمیدانست و نمیفهمید و نمیخواست بفهمد

  دوستانه میگویم آیا فکر نمیکنید مکانیسم عضویت در بالاترین یعنی «ارسال دعوتنامه» به سبکی که شما اجرا میکنید — و لطفا خودتان را با گوگل و جی میل مقایسه مع الفارغ نفرمائید — بیش از حد بازاری است و فرسنگها با «تبلیغ هوشمند» که گوگل حتی هنوز هم در پی آنست فاصله دارد؟
  این شیوه تبلیغ شما چه فرقی با «نانوای محله ما» دارد دوستان؟

  در انتها
  بسیار استقبال میکنم اگر شما مدیران هوشمند بالاترین سایر نامهای کاربری مرا — که این حساب را بخاطر وجود آن حسابهای تخیلی مسدود کرده اید — نه برای خودم و در پاسخ به این ایمیل بلکه برای تمام کاربران افشا کنید تا سیه روی شود هر که در او غش باشد
  نام کاربری: zoroaster

 17. dady

  سيستم اعتبار هنوز مشكل دارد.
  اعتبار من حدود 5000 تا كم شده براي اينكه ببينيد اين سيستم هنوز اشكال داره دو تا صفحه شخصي را در ذيل مي آورم خودتان قضاوت كنيد:

  شناسه: daady
  وبلاگ / و‌ب‌سایت: Website URL
  زمان عضویت در بالاترین: حدود ۱ سال قبل
  کشور:
  تعداد لینک‌های پست‌کرده: ۵۴۰
  درصد لینکهایی که به صفحه اول رفته اند ۲۲
  تعداد نظرات داده شده توسط کاربر ۴۸۸
  تعداد رأی‌های داده شده توسط این کاربر: ۶۳۶۴
  جمع امتیازهای داده شده به لینک‌های این کاربر: ۹۳۷۱
  اعتبار کسب شده: ۵۴۷۶
  انرژی باقی‌مانده امروز: ۳۶۰۶

  ………………………………………………………………………………….

  شناسه: nesta
  وبلاگ / و‌ب‌سایت: Website URL
  زمان عضویت در بالاترین: حدود ۱ سال قبل
  کشور: United States
  تعداد لینک‌های پست‌کرده: ۴۷۶
  درصد لینکهایی که به صفحه اول رفته اند ۵
  تعداد نظرات داده شده توسط کاربر ۴۲۵
  تعداد رأی‌های داده شده توسط این کاربر: ۹۲۳۵
  جمع امتیازهای داده شده به لینک‌های این کاربر: ۳۵۴۱
  اعتبار کسب شده: ۱۱۷۸۷
  انرژی باقی‌مانده امروز: ۱۰۳۷۰

 18. ali10

  ببخشید از دیروز امتیازمن به 147تقلیل یافته چرااااااااااااااااااااااااااا

 19. samaneh61

  سلام
  سه روز است که انرژی من -100 است
  ممنون میشوم رسیدگی کنید

  samaneh61

 20. mjolnir

  شناسه: mjolnir
  زمان عضویت در بالاترین: ۲ روز قبل
  تعداد لینک‌های پست‌کرده: ۲
  درصد لینکهایی که به صفحه اول رفته اند ۵۰
  تعداد نظرات داده شده توسط کاربر ۱
  تعداد رأی‌های داده شده توسط این کاربر: ۳
  جمع امتیازهای داده شده به لینک‌های این کاربر: ۵۱
  اعتبار کسب شده: ۱۰۰
  انرژی باقی‌مانده امروز: -۹۶

  من دو روز قبل حساب باز کردم و دو لینک پست کردم و یک کامنت گذاشتم و یک رأی دادم (بدون احتساب رأی‌های اتوماتیک به لینک‌های خودم)؛ بعد دیدم انرژی -۹۶ شده و من نمی‌توانم کامنت بگذارم. بیش از ۲۴ ساعت فعالیتی نداشتم؛ چند دقیقه قبل که وارد سیستم شدم، دیدم انرژی هنوز هم -۹۶ است و من هیچ‌کار نمی‌توانم بکنم!

 21. داریوش

  سلام
  اعتار من چند روز اخیر سیر نزولی داشت تا اینکه یکباره شد -3 . جندین روزه که همین مقدار مانده. قبلا پیام دادم ولی درست نشد. لطفا بررسی کنید : کاربر daryush
  با سپاس

 22. bijan_

  energie man zarfe ye rooz ye dafe nazdie 2 barabar shod…mamoolan 1000 khordei bood hala emrooz shode 3000 khordei…albate in moshkele khoobie barae man:) vali goftam behar hal behetoon khabar bedam

 23. supernova

  بالادار هاي عزيز رأي هاي من هنوز درست نشده حدود 2400 تاش پريده !

  لطفا بررسي كنيد.
  آيدي من : Supernova

 24. machkool

  با سلام
  فكر ميكنم بيشتر از يه هفته است كه آي دي من روي -65 فريز شده .
  كسي نيست به داد ما برسه ؟

  بابا آي دي قبلي من با نام nvb007 كه به دليل (مثلا») منفي زياد و بيش از حد و وحشتناك و … تخته شد رفت پي كارش. هرچي هم ايميل زديم جوابي نگرفتيم .
  ( فكر ميكنم گرفتن منفي تا اندازه اي معقولانه باشه )
  با كلي خواهش از دوستان ، يه دعوتنامه جديد گرفتم و آي دي جديد ساختم.
  اينم كه اينجوري بلا سرش اومده .

  بابا بالادارها ، بالانشين ها ، منم مجبور ميشم يه روز جلوي سايت بالاترين ، نفت بريزم روي خودم و خودم رو بكشم .
  ايهالناس ، يكي جلوم رو بگيره 😀

  شناسه: machkool
  وبلاگ / و‌ب‌سایت:
  زمان عضویت در بالاترین: ۱۰ روز قبل
  کشور: Iran
  تعداد لینک‌های پست‌کرده: ۷
  درصد لینکهایی که به صفحه اول رفته اند ۴۲
  تعداد نظرات داده شده توسط کاربر ۱
  تعداد رأی‌های داده شده توسط این کاربر: ۷
  جمع امتیازهای داده شده به لینک‌های این کاربر: ۱۸۳
  اعتبار کسب شده: ۱۹۰
  انرژی باقی‌مانده امروز: -۶۵

  ————————————————————————

  آي دي قبليم

  شناسه: nvb007
  وبلاگ / و‌ب‌سایت:
  زمان عضویت در بالاترین: ۶ ماه قبل
  کشور:
  تعداد لینک‌های پست‌کرده: ۱۴۵
  درصد لینکهایی که به صفحه اول رفته اند ۱۲
  تعداد نظرات داده شده توسط کاربر ۵۳
  تعداد رأی‌های داده شده توسط این کاربر: ۵۰۴
  جمع امتیازهای داده شده به لینک‌های این کاربر: ۱۵۴۸
  اعتبار کسب شده: ۶۶۹
  انرژی باقی‌مانده امروز: ۶۶۹

 25. a_sed_mammad

  اعتبار من برای مدت کوتاهی به بالای 10000 افزایش پیدا کرد و دوباره امروز 3000 واحد از آن کاسته شد… سطح انرژی هم با ارسال یک لینک و چندین رأی به طور تصاعدی نزول میکند و پس از منفی شدن در پایان روز هم به مقدار اولیه برنمیگردد؛ نهایتاً در حد یک امتیاز 2 رقمی !!

  a_sed_mammad

 26. haray

  شناسه: haray
  وبلاگ / و‌ب‌سایت:
  زمان عضویت در بالاترین: حدود ۱ سال قبل
  کشور:
  تعداد لینک‌های پست‌کرده: ۸۲
  درصد لینکهایی که به صفحه اول رفته اند ۱۸
  تعداد نظرات داده شده توسط کاربر ۲۱۹
  تعداد رأی‌های داده شده توسط این کاربر: ۱۲۱۷
  جمع امتیازهای داده شده به لینک‌های این کاربر: ۹۷۷
  اعتبار کسب شده: ۱۷۳۴
  انرژی باقی‌مانده امروز: -۱۶۲

  اقا این اعتبار ما رو نمی خواین کاریش کنین الان 7-8 روزه منفیه

 27. .lucifer

  سلام

  اعتبار ID من در بالاترين الان 4-5 روز هست كه روي -16 گير كرده.

  ممكنه لطف كنيد و اين موضوع را برسي كنيد.

  سپاس

 28. .lucifer

  سلام

  اعتبار ID من( .lucifer ) در بالاترين الان 4-5 روز هست كه روي -16 گير كرده.

  ممكنه لطف كنيد و اين موضوع را برسي كنيد.

  سپاس

 29. haray

  واقعا مرسي كه اينقدر حرفها و مشکلات ما کاربران براتون مهمه
  الان چندین روزه که من اعتبارم منفی مونده و چندین بار هم به شما ها گفتم اما ….
  واقعا مرسی

 30. mester_mbm

  سلام…مدتیه پسوردم رو عوض کردم ولی هر بار که میخوام وارد بشم پسوردمو نمیشناسه و هر بار که میخوام وارد سایت بشم باید بازم پسورد عوض کنم…به عبارتی پسوردم 1بار مصرف شده..چیکار باید بکنم؟

 31. wakeup

  درود دوباره.
  مجددا اعتبار و میزان دعوت نامه من کم شده است.
  ممنون میشوم اگر رسیدگی فرمایید

 32. mohanna

  سلام مهدی جان
  همین الان بدون هیچ دلیلی ای دی بنده بسته شد فقط می خوام بدونم چرا؟ خواهش میکنم جواب بدین …

 33. mohanna

  «علت مسدود کردن حساب کاربری شما به مدت یک هفته اضافه کردن لینکهای نامربوط به چند موضوع داغ بوده است که شما به طور وسیع برای چندین لینک این کار را انجام داده بودید. این کار خلاف مقررات بالاترین است. »

  مرسی از پاسخ سریع شما بنده 2 لینک را به موضوع داغ
  «دانشجویان عوامل و دوربین صدا وسیما را از دانشگاه علم و صنعت بیرون انداختند»
  اضافه کردم یکی در مورد «درگیری در تریبون ازاد دانشگاه خواجه نصیر» ودیگری» درگیری در تریبون ازاد دانشگاه فردوسی» … الان دیگه هیچ اعتراضی به بسته شدن ای دیم ندارم چون جواب سریع شما به ایمیلم نشانه احترام شما به کاربراست و من هم به تصمیم شما احترام میذارم موفق باشین دوستان ولی فکر نکنم 6 روز بتونم طاقت بیارم این با جدایی کار دست خودم میدم خونم پای شما! می خام بدونید اصلا قصد بدی نداشتم … موفق باشید …
  این همون بالاترینیه که من میخوام … البته نه بسته شدن ای دیم …

 34. mohanna

  «علت مسدود کردن حساب کاربری شما به مدت یک هفته اضافه کردن لینکهای نامربوط به چند موضوع داغ بوده است که شما به طور وسیع برای چندین لینک این کار را انجام داده بودید. این کار خلاف مقررات بالاترین است. »

  مرسی از پاسخ سریع شما بنده 2 لینک را به موضوع داغ
  «دانشجویان عوامل و دوربین صدا وسیما را از دانشگاه علم و صنعت بیرون انداختند»
  اضافه کردم یکی در مورد «درگیری در تریبون ازاد دانشگاه خواجه نصیر» ودیگری «درگیری در تریبون ازاد دانشگاه فردوسی» … الان دیگه هیچ اعتراضی به بسته شدن ای دیم ندارم چون جواب سریع شما به ایمیلم نشانه احترام شما به کاربراست و من هم به تصمیم شما احترام میذارم موفق باشین دوستان ولی فکر نکنم 6 روز بتونم طاقت بیارم این جدایی رو کار دست خودم میدم خونم پای شما! می خام بدونید اصلا قصد بدی نداشتم … موفق باشید …
  این همون بالاترینیه که من می خوام احترام به کاربر … البته بسته شدن ای دیم رو نمیگم!

 35. haray

  شناسه: haray
  وبلاگ / و‌ب‌سایت:
  زمان عضویت در بالاترین: حدود ۱ سال قبل
  کشور:
  تعداد لینک‌های پست‌کرده: ۸۲
  درصد لینکهایی که به صفحه اول رفته اند ۱۸
  تعداد نظرات داده شده توسط کاربر ۲۲۰
  تعداد رأی‌های داده شده توسط این کاربر: ۱۲۵۲
  جمع امتیازهای داده شده به لینک‌های این کاربر: ۹۸۵
  اعتبار کسب شده: ۱۷۳۴
  انرژی باقی‌مانده امروز: ۱۱۵۵

  میشه بگین آی دی من چرا بسته شده؟

  نمی شود در عین حالی که ادعای دموکراسی داریم دیکتاتوری راه بیاندازیم
  آیا میشه؟

 36. صراحی

  اگر یک سامانه هوشمند را هم طراحی می کردید که کسی نتواند برای خودش دعوت نامه بفرستد و برای لینک هایش رای بگذارد طرح جالبی می شد

 37. marmooz

  آقا این اعتبار من همچنان مشکل داره و طبق فرمول اعلامی باید حدود 20000 باشه.
  چند بار دیگه هم میل زدم و اینجا گذاشتم ولی بررسی نشده
  شناسه: marmooz
  وبلاگ / و‌ب‌سایت:
  زمان عضویت در بالاترین: حدود ۱ سال قبل
  کشور:
  تعداد لینک‌های پست‌کرده: ۴۲
  درصد لینکهایی که به صفحه اول رفته اند ۷۶
  تعداد نظرات داده شده توسط کاربر ۲۰۲۲
  تعداد رأی‌های داده شده توسط این کاربر: ۱۱۹۸۸
  جمع امتیازهای داده شده به لینک‌های این کاربر: ۱۴۲۳
  اعتبار کسب شده: ۱۱۹۶۷

 38. vist

  قوانین مربوط به ارسال لینک:
  ۵- از دادن بیش از دو لینک به یک وب‌سایت در یک روز خودداری کنید.
  عذر میخوام اینجوری صحبت میکنم
  ولی اگه قوانین برای اعضای مارک دار سایت قابل اجرا نیس لطف کنید و بگید
  متاسفانه دیگر کاربران نیز با رای دادن به لیک های ناقض قوانین اینگونه رفتار را گسترش میدهند
  تاکید میکنم من به عنوان کوچکترین کاربر این جامعه مجازی هیچ خصومت شخصی با هیچ فرد مجازی و حقیقی ندارم ولی اگه این رفتار (که علیرغم تذکر سایر کاربران متناوب توسط آقا احسان تکرار شده) باز هم بدون واکنش از طرف مدیران یا بالایار ها تکرار بشه (تذکر در حد شوخی!) میتونید تصور کنید سایر کاربران مثل خود من ، این حق را برای خودمون قائل میشیم که اینجا قانونی نداره
  ==================
  2 –
  لطفا سیستم تعیین اعتبار و انرژی روزانه برای لینک/رای/نظر/و.. گذاشته شده تو سط کاربر و همچنین سیستم کم شدن اعتبار و انرژی لازم برای گذاشتن هر کدام از مواردلینک/رای/نظر/و.. را به صورت مشروح بیان کنید

 39. رندانه

  سلام
  امتیازهای من دائم در حال نوسانه. یک موقع کم میشه بر نمی گرده یه موقع بر میگرده.
  مفی نمی تونم بدم. گاهی وقتا مثبت هم نمی تونم بدم. کامنت هم که می ذارم کلی از امتیازم منفی میشه.
  من فعالیتمو تازه شروع کردم اما 1 ساله که عضوم.
  خواهش می کنم رسیدگی کنید.
  متشکرم

 40. juventus

  سلام . سایت بالاترین برای من فیلتر شده . لطفن بگین چکار کنم

 41. metalik

  سلام
  خواستم لینک جدید بفرستم ارور داد:

  Internal Server Error
  The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

  Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

  More information about this error may be available in the server error log.

 42. wakeup

  دوباره تقاضا میکنم :
  محدودیت ارائه اینک بگذارید یا اینکه امتیاز بیشتری بابت هر لینک کم کنید.تا حجم لینکهای تازه کم شود و هر کس بهترین را بفرستد.
  و امتیاز نظر دهی را بالا ببرید تا لینکهای پر باری داشته باشیم

 43. ebrat

  سلام آقا مهدی من از صبح امروز موفق به ورود نمیشومو مرتبا این پیام می اید که بالاترین با مشکل مواجه است لطفا مشکل را اعلام کنید ما هم بدونیم

 44. ebrat

  مشکلی برای برنامه بالاترین پیش آمده است.
  لطفا پس از چند ثانیه دوباره تلاش کنید و در صورت ادامه مشکل به ما خبر دهید. سپاسگزاریم

 45. charshakh

  salam , man user charshakh hastam.

  energy man ba vojoode in ke link am dagh ham shode -33 moonde …

  mamnoon misham baresi konin!

 46. حسین

  نامردای خود فروش از کدوم عوضی پول گرفتید که حساب کابران طرفدار مهندس موسوی رو محدود کنید، کروبی خریدتون یا احمدی نژاد . عوضیا

 47. mester_mbm

  عذر میخوام…نوشتین که حساب من قراره بسته بشه..الان هم نمیتونم وارد اکانتم بشم…میشه بگین دلیلشو؟

 48. ali

  سلام خسته نباشید . حساب کاربری من 4ماه مشکل داره بعد از 4ماه 1هفته پیش انرژی حساب من پر شد ولی بعد از پایان انرژی الان 4روزه که انرژ ی من منفه ! چی کار باید کرد ؟؟؟ حساب کاربری من : forever696

 49. حسین

  آقا حساب من هم از دو لحاظ اشکال داره یکی این که در صفحه شخص من تعداد آرای داده شده به لینک‌هایم 6 قید شده در حالی که قبل از این بیش از 2100 امتیاز بود. دوم اینکه با دادن چند رای مثبت و ارسال یک لینک حدود 600 امتیاز از اعتبارم کسر شد. لطفا رسیدگی کنید.

 50. حسین

  آقا حساب من هم از دو لحاظ اشکال داره یکی این که در صفحه شخص من تعداد آرای داده شده به لینک‌هایم 6 قید شده در حالی که قبل از این بیش از 2100 امتیاز بود. دوم اینکه با دادن چند رای مثبت و ارسال یک لینک حدود 600 امتیاز از اعتبارم کسر شد. لطفا رسیدگی کنید.
  نام کاربری hossein31

 51. arash

  یکم تلاش کنیم لینکهای محیط زیست و دانش بالا بیاد حالم به هم خورد از این نمایش انتصابات

 52. هادی

  سلام خدمت مدیران محترم

  پیشنهاد میکنم در صفحه اول به جای لینک ورود خود باکس ورود رو بگذارین ،
  آدرس https در ایران اصلا بالا نمیاد ، در نتیجه نمیشه لاگین کرد.

  ممنون

 53. shabesard

  اعتبار من خرابه.به حالت اول برنمي گرده.منفي هم شده و نميذاره من پست بدم.چي كار كنم؟

 54. luna

  البته می دانم تاثیری ندارد و شما ۲۰۰۰۰۰۰۰ تا کاربر دارید و اینا، ولی واکنش بالایارهای شما در خصوص عده ای دوستان با استاندارد دوگانه اجرا شد، چون در اقلیت بودند و اکثریت می توانستند شاکی بیشتری جور کنند. جالب اینجاست که خود قاضی مرتضوی هم باید به شکایت از خودش رسیدگی کند! خوش باشید

 55. arash

  یک سوال برای من پیش آمده.
  چرا لینکهای برخی کاربران در صفحه لینکهای تازه نوشته توسط فلان کاربر
  ولی من و خیلی های دیگر فقط نوشته توسط یک کاربر در بخش فلان
  برام مهمه لطفا جواب دهید

 56. maryabd

  یک بالایار باید امین باشد باید کمک کند به برقراری دموکراسی در فضای مجازی باید قضاوت صحیح کند جلوی سانسور و منفی عقیدتی را بگیرد و اگر این کار را نکند باید از عملکرد ناکارآمد خود خجالت بکشد و معذرت خواهی بکند آسد ممد به چه کسی توهین کرده بود که حسابش بسته شد من جواب میخواهم آیا منفی دادن بیخودی و سرکوب صدای مخالف و حذف منتقد کار خوبی هست این شباهتی آیا به بسته شدن فله ای روزنامه ها در ایران ندارد قضاوت با خودت کمی فکر کن و ببین آیا من اشتباه میگم آیا ما نباید فضای باز برای بیان تمامی عقاید ایجاد کنیم آیا یک بالایار نباید به باز شدن فضا کمک کند

 57. luna

  می خواستم از بالایار۴ تشکر کنم چون مشخص است که وقت زیادی برای حل مشکلات بالاترین می گذارد و حضور دائمی دارد. در ضمن «تنها» بالایاری است که در مکاتبات هویت خود را «بالایار۴» را ذکر می کند و ظاهرن بقیه هنوز به این کار عادت نکرده اند. بالایار۴ تا اینجا هم در حل مشکلات مهمی یاری رساند. تشویقش کنید

 58. ali

  2 hafte ast energie manfi daram ! akhe in che vazeshe ?! ye modatam k bazdasht khanegi shode bodamo bastebodin ! profile mano ya hali behesh bedin lotfan !!!
  forever696
  -544 manfi !!!!

 59. fatinaz

  سلام
  من هنوز شروع نکردم با ارسال یه لینک 30 امتیاز ازم کم شد. یه نظر دادم 30 امتیاز دیگه کم شد. یه رای مثبت میدم تا 10 امتیاز ازم کم می کنه. خلاصه هنوز شروع نکردم امتیازم به 4 رسیده….
  وبلاگ / و‌ب‌سایت:
  زمان عضویت در بالاترین: حدود ۱۸ ساعت قبل
  کشور:
  تعداد لینک‌های پست‌کرده: ۱
  درصد لینکهایی که به صفحه اول رفته اند ۰
  تعداد نظرات داده شده توسط کاربر ۰
  تعداد رأی‌های داده شده توسط این کاربر: ۹
  جمع امتیازهای داده شده به لینک‌های این کاربر: ۸
  اعتبار کسب شده: ۱۰۰
  انرژی باقی‌مانده امروز: ۴
  ——————
  لطف کنید یه سر و سامونی بدین

 60. daryush

  سلام
  این اتفاق برای چندمین باره که میفته. معلوم نیست کی درست میشه؟ امتیاز من یه مرتبه از حدود 884 رسیده به -314 یعنی منفی شده و هیچ کاری نمیشه کرد. این آخرین آمار رو ببینید:

  شناسه: Daryush
  وبلاگ / و‌ب‌سایت:
  زمان عضویت در بالاترین: ۱۱ ماه قبل
  کشور: Iran
  تعداد لینک‌های پست‌کرده: ۷۱
  درصد لینکهایی که به صفحه اول رفته اند ۱۶
  تعداد نظرات داده شده توسط کاربر ۲۶
  تعداد رأی‌های داده شده توسط این کاربر: ۲۵۴
  جمع امتیازهای داده شده به لینک‌های این کاربر: ۸۹۵
  اعتبار کسب شده: ۸۸۴
  انرژی باقی‌مانده امروز: -۳۱۴

 61. oxinian

  امتیاز من تا مدت زیادی منفی میمونه و هرچی که logout,login میکنم درست نمیشه ،اما فقط بعضی وقتا اونم خیلی دیر درست میشه،ولی در کل امکان فعالیت رو از من گرفته

 62. daryush

  سلام
  بازم امتیاز من در عرض سه روز بتدریج پایین آمد و منفی شد و هم اکنون برای سومین روز منفی مانده. این اتفاق برای بار پنجم یا ششم هست که داره برام میفته. لطفا یه کاریش کنید.
  ممنون

 63. daryush

  سلام
  تو رو خدا انرژی منفی منو که 4 روزه منفی مونده درستش کنید. اصلا چرا باید منفی بشه؟ یه دفعه از 1100 رسیده به منهای 360.

 64. anti_dajal

  با سلام من دو روز عضو شدم همون اول دو تا لینک فرستدم که بعدش اعتبار من اومد پایین صفر یعنی شد -83 بعد صبر کردم تا روز بعد که دیروز بود دیدم شده -71 بعد گفتم شاید فردا که امروز باشه درست شه امروز هم اومدم دیدم همون -71 دیگه عصبانی شدم ایمیل زدم به بالاترین بعد گفتن بیام تو وبسایت من اضلا بجز اون دو تا لینک و یه نظر هیچ کار دیگه ای تو این دو سه روز ه ثبت نام کردم انجام ندادم حالا تو رو به خدا کمکم کنید تا امروز هیچ اعتبار مثبتی نداشتم

 65. Daryush

  سلام دوباره.
  فکر کنم تا بحال بیش از 10 مرتبه این اتفاق افتاده. انرژی من سیر نزولی پیدا می کنه و دائما کم میشه تا به زیر صفر برسه. درخواست می دم که درستش کنید و دوباره درست میشه و این روال همینطور دائما تکرار میشه. به عبارت دیگه اصلا انرژی من به حالت اولیه خودش برنمی گرده مگر اینکه شما دستی درستش کنید. لطفا این مورد رو اساسی درست کنید دیگه کلافه شدم.

 66. kaveh_dm

  سلام انرژی من هم 2 روز هست که منفی 86 شده و تغییری نمی کنه به info@balatarin هم ایمیل زدم اما فایده ای نداشت مشکل از کجاست؟ نام کاربری : kaveh_dm

 67. hdd064

  با سلام
  لطفا کمکم کنید، چند روزی هست که انرژیم منفی شده، دومین باره که این اتفاق برام میوفته.
  نمیدونم مشکل چیه!!!
  با تشکر
  hdd064

 68. okahwaz

  با سلام

  یه مورد برای اونایی که بیش از یک روز امتیازشون منفی میمونه : از سایت خارج بشید و دوباره به سایت LOg In کنید اعتبارتون برمیگرده .
  و اما چند مشکل :
  یه مدت هست که اصلا نمیتونم به لینکی منفی بدم – منفی که میدم میزنه اعتبار ناکافی در صورتی که اعتبار دارم واگر چند بار بخوام این عملو تکرار کنم اعتبارم منفی میشه که به -150 هم رسید . دوما دخل و خرج اعتبار من اصلا مشخص نیست 2 تا لینک میفرستم تو سایت یهو از 500 میپره منفی میشه .

 69. zare71

  من انرژی روزانه ام 51 بود یه لینک فرستادم شد -498 !
  حالا نمی دونم چرا اینجوری شد!