اجرای قوانین بالاترین

در چند روز گذشته سعی کرده‌ایم به بیشتر شکایات رسیدگی کنیم. این منجر به بسته‌شدن تعداد زیادی حساب کاربر تقلب‌کار یا قانون شکن بالاترین شده‌است. همینطور از چند کاربر بالاترین برای همکاری در رسیدگی به شکایات دعوت کرده‌ایم. اگر به یاد داشته باشید قبلا هم ما از کاربران کمک خواسته بودیم. دفعه گذشته کاربران با همان نام کاربری خود به شکایات رسیدگی می‌کردند که این منجر به مشکلات زیادی شد. بعضی از کاربران نسبت به این کاربران که بالایار نامیده‌ می‌شدند خصومت شخصی پیدا کردند و ما در نهایت مجبور شدیم آن برنامه را متوقف کنیم. اینبار بالایارهای جدید با اسم کاربری مستعار که مشخص کننده این باشد که آنها بالایار هستند به بالاترین کمک خواهند کرد.

در مورد تقلبها در بالاترین، حجم زیادی از این تقلبها به سایتهای کپی پیستی برمی‌گردد. لطفا از دادن رای مثبت به این وبسایتها خودداری کنید. از دانلود نرم افزار یا فیلم از این وبسایتها هم خودداری کنید چون ممکن است که حاوی تروجان باشند. این وبسایتها را از همان طریق گزارش لینک به بالاترین گزارش کنید. تشخیص وبسایتها کپی پیستی راحت است. معمولا این وبسایتها تبلیغات بسیار زیادی دارند. بعضا مقاله‌های طولانی دارند بدون اینکه مشخص باشد این مقاله‌ها از کجا آمده‌اند. بعضی از اینها بشکل فوروم هستند و قیافه زشتی دارند.

چندین کاربری که حساب اصلی‌شان کاربر معقولی بوده ولی ده ها کاربر جعلی با دعوتنامه درست کرده‌اند هم بسته شده‌اند. این به این معنی نیست که شما اگر یک نفر را دعوت کنید و آن فرد قانون شکنی کند، کاربر شما بسته خواهد شد. در این چند مورد این کاربران متقلب ده ها حساب کاربری برای خودشان درست کرده بودند.

یک دیدگاه

 1. امیر

  سلام
  با هزار جون بدبختی یه دعوت نامه گیر آوردم و با هزار بدبختی و ریختن عرق جو ین 200 خورده ای انرژی بدون تقلب بعد شما کاربری منو بستید و من حداقل 10 تا ایمل فرستادم ولی یکی جواب نداد که اصلآ چرا بسته شده
  کاربری من: persianbe
  http://balatarin.com/users/persianbe

  بعد شاید یکی اصلآ ناشی نباید یه تذکر کوچولو بدید بعد طرف سوت کنید
  من این کاربری مو نیاز دارم لطفآ بهم بر گردون یدش

 2. حامد

  خسته نباشید. با نحوه مدیریت جدید بالاترین ترجیح میدم آدرس ای میلی که با اون در بالاترین ثبت نام کردم رو عوض کنم . لطف کنید راهنمایی کنید در این مورد

 3. behzaad

  سلام. من با همین یوزر بالا نمیتونم رای منفی بدم. با 400 تا انرژی پیغام «اعتبار ناکافی» میگیرم. این طبیعیه یا باگه؟
  یه پیشنهاد اینکه بالاترین 90 درصد سیاسی شده. نمی‌خواهید فکری به حال این مشکل بکنید؟

 4. sima

  من هم دقیقا مشکل آقای بهزار رو دارم. با اینکه تا حالا هرگز تخلف نکردم. سابقه‌ی خوبی دارم. بیشتر لینکهام هم به صفحه‌ی اول رفته. با اعتبار ۹۶۰ نمی‌ةونم رای منفی بدم. چرا؟!

 5. کرگدن

  با اجرای قانون کاملا موفقم منتها همیشه تاکید کردم که قانونتان را واضح کنید. مثلا اگر گذاشتن نام سایت یا نویسنده در تیتر مستوجب منفی ست آن را در قانون بگنجانید تا وحدت رویه ایحاد شود.
  قانون باید برای همه بدون تبعیض اجرا شود و الان که حسابم را بستید راحت تر می توانم این حرف را بزنم.
  ===
  رسیدگی به شکایات را به کاربران نسپارید؛ چه نام شان پنهان باشد چه آشکار در هر دو حالت به معنی تضاد منافع است.
  ===
  پیشنهاد:
  1. شکایات را به چند مورد خاص محدود کنید. تاکید روی تقلب و در درجه بعد فحاشی باشد.
  2. کاربران دعوت شده غیر فعال را پاک کنید.
  3. عضویت را مقطعی کنید مثلا مدتی عضو گیری را ببندید تا گزارش ها سامان یابد بعد چند روز ثبت نام را آزاد کنید و…
  ===
  دلیل بستن حسابم چنین عنوان شده:
  «ورود شما موفقیت‌آمیز نبود. حساب شما توسط سیستم اتوماتیک بالاترین یا مدیریت سایت، به دلیل منفی بیمورد بسته شده است. اگر فکر می‌کنید که اشتباهی شده با info@balatarin.com تماس بگیرید.»
  ===
  منفی تلافی جویانه شنیده بودم ولی منفی بی مورد را نخستین بار است که می بینم. باز هم می گویم که لطفا قانونتان را شفاف کنید تا معبار رای دهی مشخص باشد. برایتان ایمیل هم فرستادم هرچند شما به عنوان صاحب سایت مختارید که به کاربری احازه فعالیت بدهید یا ندهید و در هر صورت اعتراضی ندارم.
  با سپاس

 6. نيکو

  » به من اعلام شده که به دليل توهين به کاربران حساب من بسته شده… شما بريد به تمام کامنتهای من سر بزنيد ببينيد به چه کسی کمتر از گل گفتم… همه رکورد من اونجاس…مطمئنم اشتباه شده… سه روزه به ايميلهام جواب نمی دين…بی نظمی و عدم پاسخگوئی هم حدی داره…اصلا نخواستيم… شما رو به خير ما رو به سلامت…»

 7. halone

  متاسفانه حساب کاربری من در بالاترین به مندت 30 روز مسدود شده در صورتیکه من هیچگونه تخلفی در آن انجام نداده ام.
  اصلا در مدت اخیر لینکی ارسال نکرده ام که مصداق تخلف باشد.
  البته تعدادی کاربر که از طرفداران اعلمی هستند مدام در وبلاگم و بالاترین نسبت به من فحاشی کرده و به نظراتم منفی می دادند که تصور می کنم مضوع به آنجا بازگردد.
  ولی شایسته بود که بالاترین علت بسته شدن یک حساب کاربری را حداقل به شخص کاربر گوشزد می کرد.

 8. نيکو

  هالونه جان يعنی ميگی ممکنه سی روز بشه و به ايميلهای ما جواب ندن؟؟؟؟؟ من هميشه بالاترين رو دوست داشتم و حاضر بودم همه نوع ساپرتی هم بکنم… اين واقعا نهايت خودخواهی و غرور و بی توجهی و بی مسئوليتی هست… من از اون اولين کاربرهای بالاترين بودم… حالا جوابم رو اينجوری دادن… حيف از اون دوسال عمری که توی بالاترين تلف شد… کوفتتون بشه…

 9. دانيال

  من با اينكه چند لينك خلافكار ديده ام اما نمي تونم منفي بدم چون مي نويسه اعتبار ناكافي در حاليكه براي مقبت اعتبار دارم!

 10. بخشوده

  ها سلام آقا مهدی گل،
  عرضم به حضورتون که مدیریت یک توازنی است بین استراتژی و واکنش، اقدامات هرچه به سمت واکنشی شدن پیش بره پتانسیل کلی مجموعه را در برخورد با موانع و مشکلات بزرگتر تحلیل میبره.اینو از منظر یک مدیر که هم کمی از تحصیلاتی که شما کردی نداره هم مدیریت در سطح بسیار وسیع تری از شما رو تجربه کرده و حالا اومده بین مردم تا بفهمه این درد بی درمان تاریخی امروز تا کجاها پیشرفت کرده بالام جان.

  اقدامات اخیر شما رویکردهای واکنشی دارند و آثار آن هم بالطبع کوتاه مدت خواهد بود و بعد از اینکه غبارها فرو بنشیند درز و شکافها در اثر فشاری که به سیستم آوردی خودشون رو نشان میدن و آنوقت دلیل ها برای سقوط سیستم منطقی تر از هر وقت بنظر میاد.اینی که شما دنبالشی بهش میگن دکترین شوک. دوست داشته باشی برات باز میکنم همین مساله رو.شما دو تا نقطه ضعف عمده داری، یک گروه شما منظورم کسانی که منافع مستقیم دارند در این کاری که شروع کردید ضعیف تر شده، و همین جدایی پتاسنیلی است برای تبدیل شدن به اپوزوسیون یا ایجاد یک رقیب بالقوه.چون افرادی که در مجموعه کار کرده اند منافع را می شناسند و همچنین نقاط آرمانی کار را هم در نظر دارند، مانده یک پیشنهاد خوب که دیر یا زود از راه میرسد.دوم اینکه تناقض در اعلان های اخیر شما مبنی بر خودکار کردن کنترل سیستم بعد اعلامیه دیگری مبنی بر کنترل انسانی سیستم ضعف های ساختاری را در هدایت مجموعه کاری شما را آشکارتر ساخته است.

  در مورد مکانیزمهای ارسال گزارش، وقتی پاسخ درستی در آنسوی خط شنیده نمیشود ملت دست به ابتکار میزنند مثل من که میدونم 40، 50% پست امروزت به کارهایی که ظرف چند روز اخیر من ارتباط داره.آره عزیز جان چشم جان باز کن برادر من ببین مردم تو ایران وقتی حرفشون شنیده نمی شه حتی ویدیو رد و بدل میکنن با بلوتوث به امید روزی که یه دونه از این پیام های مشابه توسط تلفن یکی از علما دریافت بشه که میدونی میشه.

  میخواهی خلافکار بگیری؟ بندازی بیرون؟این بیرون کجاست؟کاربری که عضو میشه محدوده اختیاراتش با کاربری که یک سال عضوه فرق چندانی میکنه؟ شما مکانیزم رشد یک کاربر در سیستم رو معقول طراحی کردی که حالا میخواهی جلوی اختلاس رو بگیری؟ رشد کاربر بر اساس آلگوریتم بر اساس شایستگی هایی که در طی زمان نشان میدهد باید طبق نظامی عقلایی و تدریجی صورت بگیرد نه اینکه صبح تا شب مثل شاطر ها که دم تنور نانوایی ایستادن نان بپزند و گوشه چشمی هم به کنتورشون داشته باشند.طبقه بندی گزارش ها و خلاصه کردن آنها در موارد عام ایده خوبیست به شرطی که خود این گزارش بتدیل به یک لینکی بشود و به رای کاربرهای دیگر هم برسد.اینطور نباشد که هر کسی دلش خواست یک گزارش بفرستد درست یا نادرست حالا یک ربات یا یک انسان بخواهد به آن رسیدگی کند.زیر لینکی که تخلف شده عین کامنتی که که رای مثبت و منفی میگیره یک باکسی ایجاد کن بطوریکه نوع تخلف به رای کاربرها گذاشته بشه و اگر حد نصاب تعیین شده را رد کرد عین لینکی به صفحه جوشان سایتت میرود گزارش تخلف با موضوع مشخص به پرواز در آید و در صندوق شکایاتت بنشیند.بزار قضاوت های اولیه را همان کاربرها بکنند البته یک اولویت هایی هم میتوانی تعیین کنی مثلا شائبه تقلب با حد نصاب پایین تری گزارش شود.
  کاربری تقلب میکند ایمیلش را و آی پی اش را ببند در سیستم چطور سایت متقلب را میبندی همانطور هم اصلا امکان ارسال دعوتنامه به چنین ایمیلی را غیر فعال کن.بستن کاربر یعنی اعدام کاربر و تماشای صحنه اعدام برای ما پیرمردها که عادی شده برای جوانتر ها عادی اش نکن.

  شما بیشتر به یک مشاور احتیاج داری تا یک برنامه نویس یا …
  خدا قوت

 11. حامد

  سلام
  این سیستم جدید بررسی شکایات منو یاد ترمیتاتور انداخت! یعنی روزی می رسه که ربات حساب خود شما رو هم ببنده و بشه صاحب اختیار بالاترین! وکسی نتونه جلوش رو بگیره؟ مسلما آن روز روز مرگ ارزشهای ماست! امام خمینی (ره)
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
  بنده با اشتیاق منتظر روزی هستم که حسابم بسته میشه! امکانش هست پیشاپیش بهم خبر بدیدتا اون روز سر کار نرم و خونه باشم جلو لپ تاپ؟
  ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
  گرچه شوخی بود اما تلخ بود! خسته نباشید.

 12. بازتاب: links for 2009-05-04 | نیم خط وحید » انعکاس لینکهای جالب و خواندنی روز
 13. dady

  سلام
  ميبينم كه بالاترين هم شده حكايت اون روباهه كه فرار ميكرد از ترس اينكه تخماشو نكشن
  شما هم اول ميكشين بعد ميشمارين
  اول حساب كاربر را ميبنديد بعد ميگوييد اگه فكر ميكنيد اشتباه شده ايميل بزنيد.ايميل ميزنيم سيستم درجا ميگه برو بابا كشكتو بساب ما وقت نداريم جواب بديم.واقعا حض كردم از اين احساس مسوليت شما .
  باور نميكنم شما در امريكا يا هر كشور غربي يا اروپايي باشيد.چون بعيد بود اين چنين با كاربرانتان برخورد ميكرديد.اين چنين بي مسوليت.با اين كارتان اندكي دموكراسي و ازادي سخن گفتن از عده اي را ميگيريد.
  حساب مرا به اتهام تبليغ سايت هاي نقض كپي رايت بسته ايد . اين لينكهاي من بگذاريد دوستان قضاوت كنند.
  http://balatarin.com/users/daady/links/submitted

  وا اسفا كه چه بر سرمان آمده كه براي ماندن در اين شهر كوچك مجازي بايد ايميل بزنيم و اين جواب ها را بگيريم
  اي واي بر ما
  ولي بدانيد من آنقدر پيگير اي قضيه هستم تا از شما جواب قانع كننده بگيرم در جواني كه كه چنين بودم

 14. mazda666

  چرا من که همین الان ۱۳۰ امتیاز دارم هیچ کاری نمی تونم انجام بدم؟‌سیستم می گه اعتبار ناکافی! این دیگه چه صیغه جدیدیه؟ خوا ۱۳۰ امتیاز که کم نیست. چجوری اعتبارم رو بالا ببرم که این نگه ناکافی وقتی نمی زاده کاری انجام بدم؟؟؟

 15. aidin

  ba salam!man 2 rooze be hich onvan nemitonam varede site balatarin besham ham az narmafzare filtershekan estefade mikonam ham az filtershekanhaie roozane lotfan man ra rahnamaii koni ba tashakkor!

 16. luna

  سلام، چرا کامنتی که من در پای لینک دوستی دادم و درخواست کردم موضوع داغ بگذارد (چون احتمالن موضوع داغ بنده ناپدید می شد) ، بلافاصله غیب شد. اگر اینجا هم نظر من غیب شود، پیام را خواهم گرفت و رفع زحمت می کنم. اگر نه، منتظر پاسختان هستم. متشکرم

 17. merlian

  با درود به مدیران

  حساب کاربری من 24 ساعت است که بسته شده.دلیل بستن را منفی الکی ذکر کرده اید.من می خواستم به شما بگویم که شما اصلا به لینک نگاه کرده اید.

  http://balatarin.com/permlink/2009/5/5/1582305

  حساب من را به خاطر این لینک بسته اند.تیتر اولیه این لینک این بوده ( رسوایی جدید برای امریکا).من هرچقدر متن انگلیسی را مطلعه کردم به هیچ عنوان این جمله را ندیدم.و بعد منفی دادم.حتی در زیر همان لینک هم توضیح داده ام.و وقعا برداشتم از قانون این بود که ایشن نظر شخصی اش را در تیتر گفته.و حتی لینک گذار بعد از این که من منفی دادم تیتر لینک را تغییر دادند.پس می بینید که من منفی الکی نداده ام.اصلا چه دلیلی دارد که ین کار را بکنم.ان هم برای من که شاید هیچ کسی در بالاترین به اندازه من لینک هایش منفی بی مورد دریافت نمی کند اما هیچ وقت نه تلافی کرده ام ونه این کار را می کنم.حال از شما تقاضا دارم که به مشکل من رسیدگی کنید.چون به ایمیل جواب نمی دهید.در فرند فید هم پیغام گذاشته ام باز جواب نگرفته ام.حال ارگ احساس می کنید که واقعا به خاطر این منفی باید حساب من برای همیشه بسته بماند فکر نمی کنم که زیاد عادل باشد.امیدوارم ترتیب اثر دهید و حسابم باز شود.

  سربلند باشید.

 18. Zippo

  اگر در سیستم تغییراتی ایجاد شده لطفا به اطلاع عموم برسانید تا همه آگاه شوند! مثلا حق دادن دعوتنامه برای من از بین رفته است و دیگر به لینکی‌ امکان دادن امتیاز منفی‌ ندارم!

 19. luna

  من از بالایارها شکایت دارم آقای مهدی. کنترل این وبلاگ هم دست ایناست؟ پس خداحافظ!

 20. آرش

  درود
  مدیران بالاداران بالایاران کاربران گرامی
  برای بهبود سیستم بالاترین شاهد هستیم که تلاشهای جدیدی صورت گرفته .ما این را به فال نیک گرفته و امیدواریم همگی از آن بهره مند گردند.دهم اکون یکی از مشکلات سایت سیلبا لینکهایی است که به بالاترین سرازیر شده و بسیاری از لینکهای خوب فرصت داغ شدن پیدا نمیکنند. برای حل این مشکل پیشنهاد میکنم:
  1- به بخش نظرات اهمیت ویژه ای در امتیاز بندی بدهید. در اینصورت لینکهای پربارتری خواهیم داشت
  2- محدودیت ارائه لینک بگذارید . تا هرکس بهترین لینکهای خود را در سایت قرار دهد
  دوستان دیگر هم قبلا راهکارهایی عنوان کرده اند که قابل بررسی است
  در انتها یک درخواست دارم . لطفا در ادبیات خود تجدید نظر کنید.
  کاربر هر چند متخلف نیاز به پاسخ قانونی دارد .این به نفع جامعه بالاترین است که در آن آرامش برقرار باشد. وگرنه شور و هیجان به اندازه کافی در زندگی ما جاریست .از واکنشهای شتابزده بپرهیزید و کنترل فضا را به آرامی به دست بگیرید.امیدوارم بالاترین جایی باشد که از آن همه با هم لذت ببریم

 21. behzaad

  من میتونم یک پیشنهاد بدم؟ اجازه دهید همگی قابلیت منفی دادن داشته باشند اما کاربران با اعتبار خیلی بالا بتوانند امتیازهای منفی بی‌مورد را خنثی کنند.

 22. bijan_

  Man hodoode 15 20 rooz hast ke accountam hamin tori bedoone energy moondeh!!
  Mishe ye tozih bedin chi shode? Man ye rooz ye seri ray dadam va energy tamoom shod vali mage in energy roozane nist?!
  bebakhshid inja moshkelamo neveshtam…bekhoda bisthar az 10 bar email zadam ye javabi be man nadadan

 23. کودن با استعداد

  چرا هیچ جایی وجود ندارد که بدانیم حد نصاب لازم برای رای دادن چقدر است؟ همه‌ی کارهای ما ایرانی ها بی حساب و کتاب و بدون شفافیت است. اصلا این سیستم اعتبار و انرژی چه داستانی است؟ سایت دیگ را ببینید. چنین جنقولک بازی ندارد. شما از روز اول می توانید رای بدهید. دسته بندی موضوعات بسیار روشن تر و کلاسه شده تر است و چیزی حدود ۳۰ دسته بندی دارد نه ۶ دسته بندی آبکی. مثلا دسته بندی طنز نداریم. دسته بندی تاریخ نداریم… رای منفی محدود شده به ۵ دلیل آبکی و کسی که بخواهد به هر حال منفی اش را میدهد. پس اصلا چرا طرف را محدود به این دلایل کنیم که او آخرش آن را ندیده خواهد گرفت؟ نصف بیشتر دعواها در بالاترین سر منفی بی دلیل است. در حالیکه در سایت دیگ یک منفی دارد تحت عنوان «بابا دلم میخواد منفی بدم» و دیگر کسی اعتراضی نمی کند. شما ایده را از دیگ گرفته اید ولی به جای اینکه آنرا کپی کنید! مثلا خواسته اید آنرا بومی سازی(!) کنید و گند زده اید به اصل ایده. این سایت شما آدم را یاد دوران نخست وزیری همین جناب موسوی می اندازد که همه چیز کوپنی بود.

 24. bijan_

  ey baba behzad jan bekhoda 10 bar oono anjam dadam….dige bikhialesh shodam….kamel az accountam log out kardamo estefadash nemikonam….valli be nazaram in ye nemoone kamel az zafe modiriate site bood…man yek sal too site fayal boodam….koli energy dashtam va barae accountamam khaili arzesh ghayel boodam…..vali in aghayoon ba paigiri nakardane in kar mano tashvigh kardan az faaliat dar site bekesham kenar…
  bazam migam tanha dalili ke inja daram in masale ro matrah mikonam ine ke bishtar az 10 bar beheshoon email zadam

 25. behzaad

  به بیژن:
  سیستم ایرادهای زیادی دارد. مثلاً پیغام «لینکی بازگردانده نشد» را همگی به وفور میبینیم. من خودم قبلاً مشکی با اکانتم داشتم و بارها به سایت ایمیل زدم. اما دریغ از یک پاسخ.
  در یک کلمه به نظر میرسد این وبسایت به امان خدا رها شده و تنها سالی یکبار یکی از راه میرسد و مثل همین پست ابراز وجودی میکند و باز خداحافظ.

 26. Moeeni

  الف) من مشكل فيلترينگ بالاترين دارم و با https هم نمي تونم صفحه رو ببينم (از حدود دو هفته قبل)
  ب) آيا چند روز اخير براي بالاترين مشكلي پيش اومده چون با فيلتر شكن هم نميشه ديدش؟

 27. mm312

  «ورود شما موفقیت‌آمیز نبود. حساب شما توسط سیستم اتوماتیک بالاترین یا مدیریت سایت، به دلیل نقض کپی رایت بسته شده است. اگر فکر می‌کنید که اشتباهی شده با info@balatarin.com تماس بگیرید !»

  آقا من اعتراض دارم؛ من که همیشه به سایت اصلی مطالب لینک دادم و تازه در بیشتر عناوین لینکهایم و در آخرش و داخل پرانتز اسم سایت اصلی را درج کرده ام؛ اینها کجا نقض کپی رایته ؟! مدیران محترم و بالادارها شما بگید و تشریح کنید …

 28. mm312

  اگر ادعاهایم را قبول ندارید از پیشقراولان بالاترین و اونها که برترین امتیازارو دارن بصورت مخفی یا علنی در مورد من و لینکهایم سوال کنید؛ ضمناً سوالم اینجاست که معیارتون برای انتخاب بالایارها چه بود و چه هست؟ آیا واقعاً این افراد صلاحیت بررسی دارند، آیا سیستم اتوماتیکتون بی نقصه؟ و …

 29. mm312

  راستش منم دارم به حرف تو و خیلی از بروبچه های با سابقه ی بالاترین می رسم که تمام تلاشهای شبانه روزی من با بهره گیری از یک خط اینترنت در پیت باسرعت مافوق نور در ایران، برای ارسال لینکهای جذاب و مفید برای کاربرا و خوانندگان بالاترین بیهوده بوده و شایدم بقول بعضی از رفقایی که همیشه لطف داشتن و البته از نارفیقی، بی مروتی، دروغگویی، ادعا و حسادت، اصلاً بویی نبرده بودن (!!!) با استفاده از تقلب و نقض کپی رایت (!!!) بوده شایدم با شیوه هایی چون رشوه دادن به مدیران سایت بالاترین یا مسئولین عزیز فیلترینگ در کشور، رانت دولتی، فریبکاری، تشویش اذهان عمومی و حمایت از کاندیداتوری نفری خاص در جریان انتخابات ریاست جمهوری و یا اصلاً یک معجزه در قرن حاضر بوده است !!!!!! بهرحال همگی شاد و موفق باشید.

 30. سیامند

  دوستان سئوال من هنوز بی جواب مانده که برای فرستادن دعوتنامه از کجا بايد اقدام کرد ؟ امتيازات من بيش از 1000 است و از عضويتم نيز بيش از يک سال می گذرد، برای نخستين بار هم هست که قصد دارم برای دوستی دعوتنامه ای ارسال کنم. لطفا لينک يا روش انجام اين کار را برايم بنويسيد. سپاسگزارم

 31. MrMehrdad

  با سلام

  بالاترین دیگر قدرت و صداقت قبل را ندارد . من مهرداد هستم کاربر قدیمی شما که به خاطر اضافه کردن یک مطلب درمورد » حجاب » هرچند خودم با این مطلب موافق نبودم و فقط برای بی طرفی این مطلب را اضافه کردم هم نام کاربری من » نقض کپی» و هم اکانت من بسته شد . چون همین یکی از بالایارهای شما به اسم » Germany» با آقای » AmrReader» سر لینک من دعواشون شد و آقای جرمنی برای اینکه نشان بدهند قدرت کافی دارند برای نشان دادن به آقای امیر ریدر هم سایت منو بی دلیل و هم اکانت منو برادرم را بستند !!! این بود صداقت شما ؟؟ شما هم که مثل محمود احمدی نژاد میمونید . هرجا نتوانستید مقابله کنید دست به زور میشوید . این را هم بدانید بالاترین سایت همه فارسی زبانهاست ! به امید آنکه باند و باند بازی های بسیار قوی که در بالاترین راه افتاده تمام بشود . امیدوارم نقدم سازنده باشد نه تخریب کننده !

  Acc man : MrMehrdad

 32. سیامند

  دوستان از آخرين باری که من سئوالم را طرح کردم به شهادت تاريخ و ساعت جلوی سئوال قبلی ام پنج روز می گذرد. آيا کسی در رابطه با مشکلی که در رابطه با دعوتنامه برای من بروز کرده به من پاسخی خواهد داد ؟ سپاسگزارم