خداحافظی «رضا» از بالاترین

رضا از اعضای تیم بالاترین در دوسال گذشته زحمت زیادی برای پیشرفت تکنیکی وبسایت بالاترین کشیده است. او با تمام کارها و مشغله‌های دیگرش همیشه در سرپا نگه داشتن بالاترین زحمت کشیده است. رضا بدلیل مشغله زیاد و تا حدی هم خستگی از فضای پرتنش وب فارسی حدود یک ماه پیش تصمیم به کناره‌گیری از بالاترین گرفت. در ماه گذشته هم کارهای نیمه تمامش را به پایان رساند. تلاش ما برای بازنگری او در تصمیمش، نتیجه نداد.

ما از زحماتی که رضا برای بالاترین کشیده‌است قدردانی می‌کنیم. برای قدردانی از این زحمات، از طرف جامعه بالاترین مدال بالانشان درجه یک را به رضا تقدیم می‌کنیم. 

یک دیدگاه

 1. Morteza

  میشه حالا که این آقا رضا رفته برا من یه دعوت نامه عضویت بفرستین تا منم بتونم عضو شم؟!

 2. balagard

  اقا رضا اگه برم نرو ..بیفایدس..اگه بگم خوش اومدی..کمه!! ..واسه تو کمه…کمه واسه تو که پای بالاترین مریض شدی..شاد شدی…گریه کردی…عصبانی شدی….اقا رضا………اقا….ر..ض…ا….ای کاش میشد نری!!

 3. رضا

  من هم رضا هستم اما با این تفاوت رضا بعد 2سال خودش ناراحت شد و بعد کلی گله رفت اما من بدبخت رضا بعد یکماه ناگهان انرزی ام منفی 278شد و عملا محو شدم و ان ایمیل های بیشمار من هم به بالاترین بی اثر بود

 4. eh

  آقا يكي مي شه اين دعوت نامه بالاترينو واسه من بفرسته سرويس شدم بس كه گفتم

 5. کاوه

  نمیدونم این مشکل منه یا بالاترین مشکل داره. من از روز جمعه تا حلال قادر به باز کردن بالاترین نیستم. ایا شما دوستان هم همین مشگل را دارید؟ و اگر نه میتونید منو راهنمائی کنید که چطور این مشکل را بر طر ف کنم. مرسی از راهنمائی شما.

 6. عباس

  من هم قادر به بازکردن بالاترین نیستم به انفو هم ایمل زدم جوابی نیامد الان چند روزه این مشکل رو دارم در ضمن فیلتر شکن من بقیه جاها را باز می کنه فقط ظاهرا با بالاترین مشکل داره با اچ تی تی پی اس هم باز نمی شه الان شاید ده روز باشه

  • saman

   سلام . من امروز نمیتونم بالاترین رو باز کنم . اما بقیه سایتها با فیلترشکن باز میشه . آیا سایت دچار مشکل شده ؟

 7. saman

  سلام . من امروز نمیتونم بالاترین رو باز کنم . اما بقیه سایتها با فیلترشکن باز میشه . آیا سایت دچار مشکل شده؟

 8. ستاره

  ببخشید این هیچ ربطی به این جا ندارد، ما دو نفریم یک آی دی داریم، ای دی همسرم از بین رفته چون ای میلش هک شده! ولی از وقتی بالاترین هک شده، صفحه مخصوص من یا ما موجود نیست، علهذا چون ما هر دو کمی تا قسمتی روزنامه نگاریم بد نیست بدانیم به کی رای دادیم کجا را علامت گذاشتیم برگردیم و از این قبیل، یکی دو بار هم ای میل زدم، ای میل هایم برگشت خورد! التفاطی؟

 9. ادی جعفری

  با سلام و آرزوی اینکه جای رضا در دل هایمان خالی نبلشد چیرا که در بالاترین بگمان من خالیست دلیل این مدعا آنکه پس از هک شدن و راه اندازی مجدد بالاترین و همزمان با کناره گیری رضای عزیز قدرت کار بری من نیز به 52_ رسید و اگر 4روز اصلا سر نزنم میشود 8+ و برای رفع این مشگل نیز بار ها و بارها ایمیل زدم ولی بیجواب ، اکننون این سئوال مطرح میشود
  آیا رضای عزیز مسئولیت پاسخ به نامه ها داشته و تا زمان جایگزینی این پست باید منتظر بمانم_ و یا اینکه بالاترین با کمبود نیرو مواجه گردیده_
  آیا کمکی از ما ساخته است. با توجه به اینکه سایت بالاترین در گروه سایت های محبوب قرار دارد چگونه میتوانیم یارو مددکار باشیم.

 10. آرش

  لینکهای تازه به سرعت ناپدید میشوند لطفارسیدگی فرمایید.راهکار نیاز داریم. محدودیت ارایه لینک بگذارید.یا فضای خلاصه را کمتر کنید.یا لینکهای تازه را در دو دوستون ارایه کنید.
  از زحمات همه ممنون. رضا جان امیدورم روزی به مدیریت برگردی. از کسی دلخور نشو ما در راه تجربه دموکراسی هستیم واین جامعه مجازی با فرار مغزهایی چون تو ضعیف میشود.

 11. آرش

  یا برنامه زمانبندی بگذارید به طوری که لینکهای تازه یک حداقل زمانی در صفحه تازه باشند و لینکهای تازه تر در انتظار ورود بمانند..

 12. کودن با استعداد

  کم به چه کسی باید بگویم که بالاترین اجازه‌ی رای دادن به من نمی دهد؟ من ۱۸۴ تا اعتبار دارم اما برای رای دادن همیشه پیغام اعتبار ناکافی می گیرم. ایمیل هم می زنم ترتیب اثر داده نمیشود.

 13. dady

  حساب من توسط سیستم اتوماتیک بالاترین یا مدیریت سایت، به دلیل تبلیغ سایتهای ناقض کپی رایت بسته شده است
  با نگاهي به لينك هاي اينجانب ميبينيد كه اشتباه شده است لطفن بازنگري نماييد
  با سپاس daady

  http://balatarin.com/users/daady/links/submitted

 14. شهریار

  من واقعا با فیلترینگ ایران مشکل دارم.به کدوم آدرس باید برای شما میل بفرستم؟هر چی گشتم پیدا نکردم.لطفا کمکم کنید.