نخستین تلاش بالاترین برای پاسخگویی در سال بالندگی

3 [Converted]

سپاسگزاریم که با ما در گرامیداشت تولد بالاترین همراه بودید. پاسخ‌گویی کامل به محبت‌های شما در بخش نظرهای آن لینک  ممکن نبود. در این مجال تلاش خواهیم کرد پاسخ‌گوی محبت‌ها و حرف‌های شما باشیم

تشکر می‌کنیم از:

  • تمامی کاربرانی که با رای و کامنت از ایده ایجاد تغییرات در بالاترین حمایت کردند
  • تمامی دوستانی که با محبت و لطف‌شان دلشادمان کردند:

sigar, unrated, deylaman, mirzade, sabzazad1, binam, ghool, foxmulder, vandadz, abnoos, hasankababi, xway,, barbapapa021, javanshiir, kami, lpoisonl, andisheh, sharonayoni, nahamrang, nicotine, saeeeed_nl, vandadz, yasharparsa,, deportee, pariiisa, a3mooon, nevisandehaa, faryad2012, aanonymous, mirror

  •  بالادارها* که بدون آنها امروز بالاترین وجود نداشت: مهدی و رضا و اکبر که برای بالا نگه داشتن بالاترین شب و روز زحمت کشیده‌اند
  • عزیزانی که در نظرسنجی مشارکت کردند.
  • با توجه به ایرادها و پیشنهادها دوستان برای بهتر شدن نظرسنجی، تغییراتی در آن به عمل آوردیم. از تمامی کاربران بالاترین دعوت می‌کنیم در نظرسنجی‌‌های آتی مشارکت کنند.
  • دوستانی که با محبتی دوچندان برای بهتر شدن بالاترین راهکارهایی ارائه نموده‌اند.

تعدادی از پیشنهادهای شما  از نظر تیم فنی و اجرایی قابل اجرا است و  ظرف یک‌ سال آینده با توجه به نتایج نظرسنجی و اولویت‌بندی عملی خواهند شد:

۱- راه‌اندازی مجدد بخش پشتیبانی و بازنویسی قوانین پاسخگوی پیشنهادها و اعتراض‌های این دوستان خواهد بود:

binam, javanshiir, aghaberar, Pirmard,  fozul, againday, alfredt, patepate mirror, framarz321, aryamehr, 22ze, barbapapa021, kazakh, qayeqebadbani, lpoisonl, arkham   aanonymous, azaly, mazdisn

۲- امکان ارسال پیام بین دو کاربر بر اساس پیشنهادهای این دوستان به فهرست تغییرات ما اضافه شد. اولویت‌بندی این امکان بر اساس نتایج نظرسنجی خواهد بود(kerdarenik, ulysses, ghozmit)

۳- به نظر می رسد یکی از گزینه‌های نظرسنجی  که به کاربران پیشنهاد کردیم یعنی :«امکان ایجاد  یک بالاترین کوچک توسط کاربران که اختصاص به موضوع ویژه‌ای دارد و سایرین می‌توانند در آن عضو شوند. (مثلا بالاترین کوچکی با موضوع موسیقی راک) لینک‌های این بالاترینِ کوچک نیز مثل لینک‌های سایر موضوع‌ها بعد از کسب حد نصاب داغ خواهند شد. مدیریت و مادریشن این صفحات بر عهده کاربر ایجاد کننده آن خواهد بود» پاسخگوی پیشنهادهای ( ghool, foxmulder, jameaye_baz ) این دوستان و هم‌چنین پیشنهاد عالی‌ toolkit برای ایجاد حلقه کتاب‌خوانی خواهد بود:

. اگر با ما موافق نیستید دلایل خود را به ما بگویید:

۴-  پیشنهاد‌ها و انتقاد‌های  کاربران ( ulysses ,arkham, ghozmit) طراحی سایت و اضافه کردن امکانات به صفحه شخصی و دیگر صفحه‌ها نیز در برنامه تغییرات یک‌سال آینده قرار دارد.

فعلا با توجه به نظر شما دوستان با تغییر فونت شروع خواهیم کرد. در هر گام از شما نظر خواهیم خواست و بالاترین را بنا بر بازخوردهای کاربران نو خواهیم کرد.

Dracula جان این هم نظرسنجی دوم تا پیشنهاد شما هم پاسخ گرفته باشد.

متاسفانه پیشنهادهای شما دوستان یا امکان‌پذیر نیست یا قبلا در بالاترین آزموده شده وکارآمد نبوده است:

xway, bbcfarsiat,  toolkit, 00iran, sandbox, shahrukhkhan, nuage50, pure.life, patepate, kohsar

با شرکت در نظرسنجی راهنمای بالاترین باشید

تا اینجا را ما سه تا نوشتیم:

میترا، مانی و بهمن

نرگس و رامین، دو بالایار زحمت‌کش و صبور هم  این پیغام‌ها را نوشته‌اند:

من نرگس هستم و به نوبه ی خودم «تولد نه سالگی بالاترین» را به همه ی شما دوستان تبریک می گویم ٫ امیدوارم با بالهای «دانش و همکاری» بالاترین را به قله ی اوجِ «بالا٫بالا٫بالاتر» برسانیم .

با سلام به همه‌ی کاربران عزیزِ بالاترین، به عنوانِ یکی از اعضای تیمِ بالاترین از این که توانسته‌ام چند سالی در کنارِ شما باشم بی‌اندازه خوشحالم، و از این که در تمام این سالها علیرغم همه‌ی کاستی‌های فنی و غیرفنی و اشتباهات ما با ما مانده‌اید و با ارائه‌ی پیشنهادها و یا انتقادها (در قالب بیان اعتراض گرفته تا شورش و اعتصاب و قهرهای کوتاه و بلند!) سعی در بهبود بالاترین داشته‌اید از یکایک شما سپاسگزارم. همواره از انتقادات شما استفاده کرده‌ام و امیدوارم با تلاش مضاعف ما و همچنین همراهی  شما بتوانیم بالاترینی جذاب‌تر، مفیدتر و دوستانه‌تر از دیروز بسازیم.

رامین رستمی

*

بالادار

کاربری که  به دیتابیس و کد بالاترین دسترسی دارد.

بالایار

کاربری که دارای اختیارات ویژه‌ای برای حذف پیوندها و غیرفعال کردن شناسه کاربران می باشد. هدف از تعریف این گروه کاربران، کمک به مدیران در مقابله با موارد خلاف قوانین سایت است.

.