بازگشت بالاترین

در حال برگرداندن برنامه بالاترین به سرور هستیم.
از تمام شما که در این دو روز از بالاترین حمایت کردید متشکریم.

به روزرسانی: در حال تست بتا برنامه روی سرور خصوصی.

یک دیدگاه

 1. سیاوش راد

  با اینکه نتونستم تو بالاترین عضو بشم اما هر روز چند بار به بالاترین سر میزنم و منبع اصلی دریافت اخبار من محسوب میشه این دو روزه خیلی بهم بد گذشت امیدوارم که زودتر سایت بالا بیاد و دوباره شاهد همون سایت موفق باشیم.

 2. امير طالبان

  درود
  با تمام توانم از شما دوستان عزيزم حمايت ميكنم و سلاح من وبلاگمه كه به شما اختصاص داره اميدوارم وقتي كاراتون درست شد منو هم در اساميتون لينك كنين ما نميذاريم بالاترينو توسط عوامل حكومت فاشيستي پايين بياد بالاترين واسه ما يادآور برافراشتگي البرزه و همتاي خليج هميشه فارس سرشار از امواج خروشان تا آخرش باهاتونم تا آزادي وطنم كه از مهرش محرومم…
  ما زنده از آنيم كه آرام نگيريم
  موجيم كه آسودگي ما عدم ماست
  امير طالبان

 3. بهداد

  آگاهي بخشيدن بزرگ‌ترين خطر براي حکومت‌هايي است که بر پايه‌ي جهل و خرافه پرستي بنياد يافته‌اند از تلاش خود ناميد نشويد .

 4. رضا

  یه مقدار قوی تر و مطمئن تر عمل کنید. این چند شب ه بابای ما اومد جلوی چشممون. شما هم خیلی زحمت کشیدید پس محکم کاری کنید عزیز ِ عزیز، رضای عزیز و مهدی عزیز.
  امیدوارم که دیگه مشکلی پیش نیاد.

 5. mafia

  خیلی خوشحال شدم بالاترین برگشت.

  واقعا دلم تنگ شده برای بالاترین.

  امیدوارم بهتر و قوی تر از گذشته ادامه بدید.

 6. faradokht

  بی صبرانه منتظر برگشت بالاترین هستیم و درست حال و هوای معتادی در ترک را داریم.
  به امید بازگشت هرچه زودتر…
  دستانتان پر توان

 7. milezok

  واقعا خــــسته نباشید…
  اگر ممکنه یک زمان تقریبی تا بالا اومدن سایت بگید تا ما یه ذره آروم بگیریم 😉

 8. بی‌ نام

  وقتی‌ اومدی نفهمیدم کی‌ اومده. حالا که رفتی‌ میفهمم کی‌ رفته

 9. زيتون

  برگرد، برگرد، پشیمون می‌شی آخر
  برگرد برگرد پریشون می‌شی آخر:)
  ننه،جونت بالا بیاد ایشالله، نذر کردم درست شه برم امام زاده صالح

 10. حنیف

  خسته نباشیدعرض میکنم خدمت اقای یحیی نژادکه دراین چندروز برای بدست اوردن دامین وهاردبالاترین تلاش فراوانی داشته اند.صرف نظرازاینکه بالاترین بعنوان موفق ترین وب ٢فارسی براساس چه مرام ومسلکی شکل گرفته بایدبگم کارشما بسیارقابل ستایش وتحسین برانگیزه .تاثیرات بالاترین برجامعه نخبه ایرانی غیرقابل انکاره ویک تمرین دموکراسی برای ما ایرانیان هست.مشتاقانه برای بازگشت بالاترین امیدواریم .به تلاش خودادامه دهیدبه یادشماهستیم .

 11. مهیار

  امیدوارم با برگشتتون تنها چیزی که تغییر کنه ، قویتر شدنتون باشه و رساتر فریاد زدن آزادی خواهی مردم ایران زمین.

 12. گمشده

  هرگز نتونستم در بالاترین عضو بشم، اما عیبی نداره، هرروزمن بابالاترین می گذشت. منتظر برگشتنتون هستم.

 13. karbafoo

  آخ! آخ! ببین سر این بالاترین نازنین چی آوردن! فقط یه هفته نبودیم ها! امیدوارم هرچه سریعتر سرحال وقبراق برگرده. بترکه چشم اونهایی که تحمل آ زادی رو ندارند

 14. کامران

  آقا امکانش هست که IP کسایی که از بالاترین استفاده کردن لو رفته باشه؟ اینطوری امکان داره برای بعضی از کاربرای داخل ایران مشکل ایجاد بشه.

 15. america

  برای عملهء مظلمه و سانسورچی هایی که از شدت استیصال بالترین را هک کردند کفن دوخته ام! بگذارید این مشکل کوچک حل شود و بالاترین دوباره برگردد آنوقت من می دانم و لینکهای ارزشی و کارد دسته سفید زنجان!
  ابه ها مثلا می خواستند در روزهای موسوم به دههء فجرشان از انتشار حقایق مربوط به انقلاب 57 و چگونگی جنون دسته جمعی یک ملت روانپریش برای بدبخت کردن خودشان و نسلهای بعدی جلوگیری گنند .

 16. america

  برای عملهء مظلمه و سانسورچی هایی که از شدت استیصال بالاترین را هک کردند کفن دوخته ام! بگذارید این مشکل کوچک حل شود و بالاترین دوباره برگردد آنوقت من می دانم و لینکهای ارزشی و کارد دسته سفید زنجان!
  ابه ها مثلا می خواستند در روزهای موسوم به دههء فجرشان از انتشار حقایق مربوط به انقلاب 57 و چگونگی جنون دسته جمعی یک ملت روانپریش برای بدبخت کردن خودشان و نسلهای بعدی جلوگیری گنند .

 17. امیر اعتماد

  با اینکه بالاترین به تازگی مقداری از جذابیت سابقش رو از دست داده بود ، اما همون هم غنیمته ، برگردید اما با اقتدار و قوی که جای خالیتون در دنیای مجازی احساس میشه

 18. khashayar

  MAMLEKATI KE YE MOSHT AKHOONDE FOSIL TOOSH RIKHTANO DARAN MOFTKHORI MIKONANO HAMASHOON DOZD HASTAN AZ IN BEHTAR NEMISHE.KHAK BAR SARE RAHBARE MOAZAME ENGHELAB :)) .VA GOH BE ROOHE EMAM KHOMEINIE JAKESH.

 19. Bush-Nejad

  30 سال پیش با جنگ و خطر —- برگشتیم به عصر هجر
  نتیجه اش چی شد ؟ توپ و تشر — اعدام قتل و نقض بشر ( تقض حقوق بشر )
  رفت حالا بالا اوج فشار —- روزنامه ، کتاب منع انتشار
  گفت میارم پول نفت در خونه — ایرانی دیگه گشنه نمی مونه
  ولی حالا شده دیگه اینقدر وضع خراب — چیزی که نمی دیدیم حتی تو خواب
  دختر ایرانی باید تن بفروشه ؟ — زوری باید چادر بپوشه ؟
  تف توی ذاتتون ، خوب باشه یادتون — میرسه حتما روز اعدامتون

  وقت حرکته ، بردگی بسه — وقت جنبش و ترک محبسه

 20. Ali

  Hello,
  you obviously have the source IP address of attacker , I am really looking for source of these attacks from inside or outside of iran.

  Ali

 21. نوید

  کاری از دستم برنمی آید فقط همین را می گویم که( بالاترین وبالاترینی ها دوستتان دارم)

  و برای بازگشتتان لحظه شماری میکنم .

 22. نسیم

  خواننده بالاترین نبودم، اما این چند روزی اینقدر از شما شنیدم که نخونده عاشقتون شدم. به امید اینکه زودتر برگردید و من هم از سایتتون استفاده کنم

 23. Doki

  سلام…پس چی شد؟چرا این دو روز نبودی؟خدایی روز اول که دیدم اینطوری شدین اصابم ریخت به هم;گفتم روزی یک صفحه خبر میخواندیم که اونم پرید…حالا من هیچی این IRANIANUK داغون بود چون دیگه جایی رو بلد نبود که ازش مطلب بدزده…هاهاهاهاها

  ما بیصبرانه منتظر بازگشت شکوهمندتان هستیم

  یا حق

 24. ffffff

  خوب ظاهرا هکرها گفتن که بالاترین کاری میکرده که اخبار غزه به صدر خبرها نیاد!!
  خوب حالا باید از اینها پرسید شما که این سایت رو فیلتر کردید و میبینید باز هم این همه بازدید کننده داره و اکثر مردم از جوسازی مصنوعی و دروغی بدشون میاد چرا بهتون فشار میاد و طاقت دیدن حقایق رو ندارید.

 25. آخوند کش

  yek seri mazhabie bi namus ba ramze «berberiat ramze javdanegie eslam» be serverhaye balatarin mesle olagh hamle var shodand. ama bayad begoyam ke arezuye khafe kardane balatarin ra bayad be hamrahe an geda ali va oon khomeini bache baz be darak va amaghe jahanam dar kenare sheitan bebarand
  ta entekhabat ye kari ba in fars o yek seri motazaver ke khodeshon ro hamrange jemaat kardand kinm ke ta sale dige zamane entekhabat sedaye boz bedan
  durud

 26. سقراط

  بالاترین را دوباره خواهم دید ؛ همچون :
  سر برون آوردن گل از درون برف
  تاب نرم رقص ماهی در بلور آب
  بوی خاک عطر باران خورده کهسار
  بالاترین را دوباره خواهم دید …

 27. یاشار

  با اینکه هیچ وقت نتونستم به عضویت بالاترین در بیام ولی روزی 4 ساعت توبالاترین بودم به امید باز گشایی دوباره بالاترین

 28. سام

  خوشحالم از اینکه همه چیز درست میشه و خسته نباشید می گم به همه ی اونایی که به برگردوندن سوگلی سایتهای فارسی کمک کردن

 29. يک دوست

  بازگشت بالاترين خبر خوبي است که الان شنيدم. دو روز است که دچار غم و اندوه بودم ولي ميدانستم که بالاترين بيدي نيست که به اين بادها بلرزد. حمله هکرها جز آنکه بالاترين را محبوبتر از قبل کند هيچ نتيجه اي نداشت. نبود بالاترين به همه ثابت کرد که چقدر محتاج آن هستند و چقدر اين وبنامه ميتواند مفيد باشد

 30. منوچهر هنرمند

  مبارک باشد . خبر هک کردن سایت را خواندنیها جزو اولین سایتهائی بود که منتشر کرد . این سرور قراضه را یک فکری برایش بکنید شما را بخدا .

 31. اولاد

  درود
  ضمن خسته نباشيد، پيشنهاد ميكنم براي راه اندازي مجدد سايت خيلي عجله نكنيد. اگر بعد از دو سه ساعت از شروع بكار سايت دوباره آن صفحه معروف » مشكلي براي سرور بالاترين پيش آمده …» ظاهر شود وجه خوبي ندارد! ضمنا شايد بد نباشد براي چند ساعت نخست راه اندازي مجدد سايت نيز فكري بيانديشيد چراكه احتمالا با هجوم كاربران مواجه شده و شايد ترافيك بالا مشكلاتي ايجاد كند. شايد بد نباشد ارسال لينك را براي مدتي محدود متوقف كنيد يا چيزي در اين مايه ها.
  انتقاداتي نيز به نحوه اطلاع رساني و نداشتن plan B دارم كه بعد از راه افتادن بالاترين همانجا خدمتتان عرض خواهم كرد.

 32. حسن

  سلام
  از اولین روزهای بالاترین خواننده پیگیر آن بودم روزانه و اولین سایت مورد مراجعه
  به امید راه اندازی مجدد

 33. بسیار مهم

  بسیار مهم: از همه ی دوستانی که دارند کامنت می ذارن خواهش می کنم با آی دی خودشون در بالاترین نظری نذارن. هنوز تایید نشده که آیا این وبلاگ دست هکر است یا مدیران.
  به هیچ وجه با آی دی خودتون نظری اینجا نذارید تا وضعیت روشن بشه!

 34. بسیار مهم2

  بسیار مهم: از همه ی دوستانی که دارند کامنت می ذارن خواهش می کنم با آی دی خودشون در بالاترین نظری نذارن. هنوز تایید نشده که آیا این وبلاگ دست هکر است یا مدیران.
  به هیچ وجه با آی دی خودتون نظری اینجا نذارید تا وضعیت روشن بشه!

 35. بسیار مهم3

  بسیار مهم: از همه ی دوستانی که دارند کامنت می ذارن خواهش می کنم با آی دی خودشون در بالاترین نظری نذارن. هنوز تایید نشده که آیا این وبلاگ دست هکر است یا مدیران.
  به هیچ وجه با آی دی خودتون نظری اینجا نذارید تا وضعیت روشن بشه!

 36. Hamid az Malezi

  سلام، آقایون خسته نباشید. خدائیش خیلی حالم گرفته شد وقتی دیدم وب سایتتونو هک کردن. بعضی ها از آگاه شدن مردم وحشت دارن. وقتی می بینن با فیلتر کردن نمی تونن جلوی آگاهی مردمو بگیرن دست به کارهای ناجوانمردانه می زنن. اگه به حق بودن انقدر دستپاچه و وحشت زده نمی شدن اما چون می دونن چی کاره هستن و دلشون نمی خواد کسی سر از کارشون دربیاره سعی می کنن تخریب کنن که البته شکر خدا تلاششون بیشتر باعث محبوب شدن می شه تا تخریب. به هرحال دستتون درد نکنه، من توی این دو روز هر یه ساعت یه بار سر می زدم ببینم سایتتون راه افتاده یا نه وقتی اون کاریکاتور و دیدم کلی حال کردم. دمتون گرم.

 37. کیان

  گمانم این نبود که روزی عاشق شوم بر لا وجودی که وجودش از هرچه مدعی است عیان تر است
  تو خواهی آمد
  تو می مانی
  تو خودمایی
  از ستارخان تا مصدق از طالقانی تا خاتمی تمام تاریخ معاصر یک صدا داشتند :عدالتخانه . حالا شما بخوانید بالاترین

 38. amir

  بالاترين به سلاح مردم در مقابل رژيم تبديل شده واين جنايتكاران به هر نحوي مي خوان صداي مردم را خفه كنن.اما وضعيت در حال انفجاره واين سانسورها هم نمي تونه صداي مردم را محو كنه

 39. پریسا میهن دوست

  parisa_m: سلام به شما عزیزان و مسئولان سایت بالاترین ، از تلاش ها و خستگی ناپذیری شما متشکریم ، هدف والای شما و ما کاربران رساندن حقیقت به دیگران بود ، و حقیقت ستیزان به راستی کم تحمل و کم صبرند و چون حق گفته شود آنها رعشه بر اندامشان می افتد ، درود بر حق و حقیقت و آزادی و تشکر بر شما و پایمردی شما.

 40. مديريت سايت 1 دوست

  بسيار خوشحال شدم از برگشتن سايتتان. اميدوارم با تدابير امنيتي بيشتر و استفاده از هاست و دومين معتبر و غير ايراني ، ديگر شاهد اين ناملايمات نباشيم . صميمانه تبريك ميگويم و منتظر راه اندازي مجددش هستم ….

 41. بسیار مهم 4

  بسیار مهم: از همه ی دوستانی که دارند کامنت می ذارن خواهش می کنم با آی دی خودشون در بالاترین، اینجا نظری نذارن. هنوز تایید نشده که آیا این وبلاگ دست هکر است یا مدیران(با نامی به غیر از آی دی نظر بذارن).
  به هیچ وجه با آی دی خودتون نظری اینجا نذارید تا وضعیت روشن بشه!

 42. اولاد

  «بسیار مهم: از همه ی دوستانی که دارند کامنت می ذارن خواهش می کنم با آی دی خودشون در بالاترین نظری نذارن. هنوز تایید نشده که آیا این وبلاگ دست هکر است یا مدیران.»
  البته اين وبلاگ در صفحه نخست سايت بالاترين پيشنهاد شده است و اگر دست هكر باشد به اين معني است كه بالاترين نيز هنوز دست هكر است!

 43. پرانتز

  با سلام و خسته نباشيد
  فقط خواستم بگويم صبر ما خيلي بيشتر از تصور شماست ما صبر مي كنيم ولي بالا غيرتا اينبار كامل بياييد تا ديگر كسي توان انگولك كردن را نداشته باشد ( در ضمن بي زحمت اگه شد يه خورده زلمبه زيمبو هم به سايت اضافه بفرماييد )

 44. الاغ شماره دو

  آقایون و خانمها اینجا بلاگ بالاترین نیست.
  از اینجا مطالب رو دنبال کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  خواهش میکنم ایمیل و مسخصاتتون رو وارد نکنید.

 45. الاغ شماره سه

  آقایون و خانمها اینجا بلاگ بالاترین نیست.
  از اینجا مطالب رو دنبال کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  خواهش میکنم ایمیل و مسخصاتتون رو وارد نکنید.

 46. الاغ شماره چهار

  آقایون و خانمها اینجا بلاگ بالاترین نیست.
  از اینجا مطالب رو دنبال کنید.
  اکانت عزیز در فرند فید
  http://friendfeed.com/aziza
  خواهش میکنم ایمیل و مشخصاتتون رو وارد نکنید.

 47. اولاد شماره چهار

  “بسیار مهم: از همه ی دوستانی که دارند کامنت می ذارن خواهش می کنم با آی دی خودشون در بالاترین نظری نذارن. هنوز تایید نشده که آیا این وبلاگ دست هکر است یا مدیران.”
  البته اين وبلاگ در صفحه نخست سايت بالاترين پيشنهاد شده است و اگر دست هكر باشد به اين معني است كه بالاترين نيز هنوز دست هكر است!

 48. بچه معمار

  آقا هر کار می کنید فقط هوای این اعتبارِ چندین و چند ساله ما رو داشته باشید! 😉

 49. الاغ شماره پنج

  هنوز تایید نشده که این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین هست یا نه.
  لطفا اینجا مشخصات خودتون رو وارد نکنید.
  این آدرس اکانت مدیر بالاترین هست لطفا اتفاقات رو از اینجا پیگیری کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  مگر این که خود مدیران تایید کنند که این بلاگ متعلق به سایت هست.

 50. اولاد

  «آقایون و خانمها اینجا بلاگ بالاترین نیست.»
  ديرگفتي الاغ عزيز!
  ديگه برينم هم فايده اي نداره! 🙂
  با توجه به اينكه عزير در فرندفيد گفته سرور جديد دوباره مورد حمله قرار گرفته اند احتمال دارد كه اين وبلاگ بالاترين نباشد!
  امان از اين اطلاع رساني شفاف مديران بالاترين!!

 51. الاغ شماره پنج

  هنوز تایید نشده که این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین هست یا نه.
  لطفا اینجا مشخصات خودتون رو وارد نکنید.
  این آدرس فرند فید مدیر بالاترین هست لطفا اتفاقات رو از اینجا پیگیری کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  مگر این که خود مدیران تایید کنند که این بلاگ متعلق به سایت هست.

 52. الاغ شماره شش

  هنوز تایید نشده که این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین هست یا نه.
  لطفا اینجا مشخصات خودتون رو وارد نکنید.
  این آدرس فرند فید مدیر بالاترین هست لطفا اتفاقات رو از اینجا پیگیری کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  مگر این که خود مدیران تایید کنند که این بلاگ متعلق به سایت هست.

 53. الاغ 2009

  هنوز تایید نشده که این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین هست یا نه.
  لطفا اینجا مشخصات خودتون رو وارد نکنید.
  این آدرس فرند فید مدیر بالاترین هست لطفا اتفاقات رو از اینجا پیگیری کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  مگر این که خود مدیران تایید کنند که این بلاگ متعلق به سایت هست.

  پ.ن: با اون یکی الاغ متفاوتم(اشتباه نشه، امتیازمون جداست)

 54. الاغ 2010

  هنوز تایید نشده که این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین هست یا نه.
  لطفا اینجا مشخصات خودتون رو وارد نکنید.
  این آدرس فرند فید مدیر بالاترین هست لطفا اتفاقات رو از اینجا پیگیری کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  مگر این که خود مدیران تایید کنند که این بلاگ متعلق به سایت هست.

  پ.ن: با اون یکی الاغ متفاوتم(اشتباه نشه، امتیازمون جداست)

 55. سد علی گدای 1

  هنوز تایید نشده که این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین هست یا نه.
  لطفا اینجا مشخصات خودتون رو وارد نکنید.
  این آدرس فرند فید مدیر بالاترین هست لطفا اتفاقات رو از اینجا پیگیری کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  مگر این که خود مدیران تایید کنند که این بلاگ متعلق به سایت هست.

  پ.ن: با اون یکی الاغ و این یکی الاغ متفاوتم(اشتباه نشه، امتیازمون جداست)

 56. سد علی گدای 20

  هنوز تایید نشده که این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین هست یا نه.
  لطفا اینجا مشخصات خودتون رو وارد نکنید.
  این آدرس فرند فید مدیر بالاترین هست لطفا اتفاقات رو از اینجا پیگیری کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  مگر این که خود مدیران تایید کنند که این بلاگ متعلق به سایت هست.

  پ.ن: با اون یکی الاغ و این یکی الاغ متفاوتم(اشتباه نشه، امتیازمون جداست)

 57. الاغ شماره هفت

  هنوز تایید نشده که این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین هست یا نه.
  لطفا اینجا مشخصات خودتون رو وارد نکنید.
  این آدرس فرند فید مدیر بالاترین هست لطفا اتفاقات رو از اینجا پیگیری کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  مگر این که خود مدیران تایید کنند که این بلاگ متعلق به سایت هست.

 58. یکی که حالا مشکوک شده!!

  ببینم این دو ابر مرد نمی توانن یه جایی درست کنن بگن این وبلاگ اونا هست یا نه؟
  در ضمن اسم کاربری گذاشتن چه خطری داره؟
  و دیگه اینکه اگه با اسم کاربری پیغام گذاشتیم چطوری مشه حذفش کرد؟

 59. bombaloo

  I was not a member, but I checked it a couple of times everyday. I really missed it. Hope you get it to work ASAP. I wish you the best.

 60. الاغ شماره هشت

  هنوز تایید نشده که این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین هست یا نه.
  لطفا اینجا مشخصات خودتون رو وارد نکنید.
  این آدرس فرند فید مدیر بالاترین هست لطفا اتفاقات رو از اینجا پیگیری کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  مگر این که خود مدیران تایید کنند که این بلاگ متعلق به سایت هست.

 61. گوساله

  دوستان عزیز درخواست اکید دارم که به صحبت های الاغین توجه مبذول دارید.
  در رابطه با پرسش کسی که مشکوک شده:امکان حذف نظر وجود ندارد.تنها کاری که از دستتان برمی آید خواندن چهار قل است.

 62. الاغ شماره هشت

  هنوز تایید نشده که این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین هست یا نه.
  لطفا اینجا مشخصات خودتون رو وارد نکنید.
  این آدرس فرند فید مدیر بالاترین هست لطفا اتفاقات رو از اینجا پیگیری کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  مگر این که خود مدیران تایید کنند که این بلاگ متعلق به سایت هست.
  یکی که حالا مشکوک شده!! عزیز دیگه نمیتونی پاک کنی.
  به هر حال اگه بالاترین به دلایل سیاسی هک شده باشه خیلی ها دوست دارن مشخصات اعضا و طرفندارهای بالاترین رو داشته باشن. به نظرم یاد بهتره فعلا دست نگه داریم
  در ضمن هر چی بیشتر اینجا کامنت بزارید احتمالا این که این صفحه رنکینگش بالا بره بیشتره . این خطر رو بیشتر میکنه.

 63. فرشاد

  دوباره میسازمت بالاترین
  اگر چه به خشت جان خویش
  ستون به سقف تو میزنم
  اگرچه به لینک خویش

 64. بارباپاپا

  سلام دوستان
  خوب یه چیزی مینوشتین توی این وبلاگتون D-:
  امیدوارم زودتری حال ♥♥♥ بالاترین♥♥♥ جونم خوب بشه و دوباره بیایم دور هم جمع بشیم و لذت ببریم

 65. یکی که قبلا مشکوک بوده!!

  آقای مشکوک، دیگه ریدی، با هیچ چیزی هم نمیشه ماسمالی کرد. شما از طریق برادران گمنام ما در وزارت استخبارات رهگیری شدی…
  اوه اوه اوه… یه ماشین دم در خونمون توقف کرد… بعععله…. برادرا اومدن… حالا کنید من رو… به قول آشپرت: نذارید بالاترین به نااهلان و نامردمان بیافته. البته نقل قول از امام هست.

 66. الاغ 2020

  هنوز تایید نشده که این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین هست یا نه.
  لطفا اینجا مشخصات خودتون رو وارد نکنید.
  این آدرس فرند فید مدیر بالاترین هست لطفا اتفاقات رو از اینجا پیگیری کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  مگر این که خود مدیران تایید کنند که این بلاگ متعلق به سایت هست.

  پ.ن: با اون یکی الاغ رابطه ایی ندارم
  بارپا: عجب گاوی هستی تو، این همه من و الاغ کامنت گذاشتیم باز عین گاو سرت رو میندازی پایین با وبلاگت کامنت میذاری؟
  وایسا برادرا بیان…

 67. اولاغ (اولاد سابق)

  بگذار دستم به اين مديران بالاترين برسد بخاطر اين اطلاع رساني شفاف شان تشكر وافي خواهم كرد :))

 68. الاغ 2025

  @بارپا: خیلی گوساله ایی… در واقع به شعور من و الاغ توهین کردی. وقتی لینکهات رو حذف کردم، آدم میشی…

  هنوز تایید نشده که این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین هست یا نه.
  لطفا اینجا مشخصات خودتون رو وارد نکنید.
  این آدرس فرند فید مدیر بالاترین هست لطفا اتفاقات رو از اینجا پیگیری کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  مگر این که خود مدیران تایید کنند که این بلاگ متعلق به سایت هست.

 69. الاغ 2025

  @اولاد: یا الان اشهد ان لا رو می خونی و مسلمون میشی یا میگم خرچنگ از استخبارات بیاد… چی کار می کنی؟

  هنوز تایید نشده که این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین هست یا نه.
  لطفا اینجا مشخصات خودتون رو وارد نکنید.
  این آدرس فرند فید مدیر بالاترین هست لطفا اتفاقات رو از اینجا پیگیری کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  مگر این که خود مدیران تایید کنند که این بلاگ متعلق به سایت هست.

 70. بزغاله ، دوست الاغ

  اقا اینجا باید فحش بدیم یا تشکر کنیم ؟؟؟
  اصلا اینجا کجاست ؟ چرا اینتنرت اینقدر خر تو خر شده ؟ این مملکته که ما داریم ؟

  بالاترین رو آوردن پایین ، ولی بالاترین ها رو نمی تونن بیارن پایین ، چون دستشون نمیرسه به اون بالاترین ها ….

 71. دوباره همان گوساله هستم

  به عنوان یک گوساله به برادران الاغ توصیه میکنم با پروکسی کامنت بگذارند تا به فا*ک نروند.

 72. k0n4m1

  سلام.
  امیدوارم دیگه از این دست اتفاقات با یه مدیریت قوی برای بالاترین رخ نده.
  موفق باشید.

 73. برادر گرامی شماره دو

  آقا لطفا یک مقدار جدی اطلاع رسانی کنید .
  لطفا کامنت نزارید. این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین نیست.

 74. شاهوی کردستان

  تبریک می گم خاک بر سر هکرهای بدبدخت که قبلا مغزشون توسط ملاها هک شده
  به کوری چشم حسودان منتظریم خبرهای خالص و ناب برای ما و سوزناک برای بعضی ها رو ببینیم گور بابای ملت غزه که از تمام دنیا براشون کمک میاد

 75. دوباره همان گوساله هستم

  ملت غزه در راس امور است لطفا توهین نکنید.
  در ضمن دوباره به صورت جدی به کاربران هشدار میدم که به احتمال زیاد این وبلاگ متعلق به مدیران بالاترین نیست.هوشیار باشید.

 76. الاغ 2222

  دهن همتون به فاک میره. هرکی کامنت گذاشته بره وصیت نامش رو بنویسه. سلام ما رو هم به تمام «زندانی های دربند و منتظر اعدام» برسونید. سلام ویژه و گرم ما را به حسین درخشان برسونید.

  هنوز تایید نشده که این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین هست یا نه.
  لطفا اینجا مشخصات خودتون رو وارد نکنید.
  این آدرس فرند فید مدیر بالاترین هست لطفا اتفاقات رو از اینجا پیگیری کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  مگر این که خود مدیران تایید کنند که این بلاگ متعلق به سایت هست.

 77. yAhYa

  بالاترین خونم کم شده
  اگه تا چند روز آینده بهم تزریق نشه میمیرم !!!!!!!!!!!!

 78. اولاغ (اولاد سابق)

  @ الاغ 2025
  من چند دقيقه اي ميشود كه اشهد ان را خوانده ام و از همان زمان نامم را به «اولاغ» تغيير دادم.
  اشهد ان لا الله!
  🙂
  آقا ما رو گرفتند يك موضوع داغ تو بالاترين برام بسازيد!
  پ.ن: هنوز تایید نشده که این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین هست یا نه.
  لطفا اینجا مشخصات خودتون رو وارد نکنید.
  این آدرس فرند فید مدیر بالاترین هست لطفا اتفاقات رو از اینجا پیگیری کنید.
  http://friendfeed.com/aziza
  مگر این که خود مدیران تایید کنند که این بلاگ متعلق به سایت هست.

 79. پایان خبر

  خبر رسیده که این وبلاگ برای بالاترین ه. جای نگرانی نیست. کامنت بذارید
  http://www.balatarin.com
  —–
  شب همگی خوش. وعده ی ما فردا بالاترین — به تلافی هک کردن بالاترین بایدخواهر روز 22 بهمن باید حریف داده شود. عاجزانه خواهش می کنم.
  درود

 80. دوباره همان گوساله هستم

  اینجا اصلا تایید نشده است.با مشخصات و آی پی اصلی کامنت نگذارید.

 81. برادر گرامی شماره دو

  آقا لطفا یک مقدار جدی اطلاع رسانی کنید .
  لطفا کامنت نزارید. این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین نیست.
  N N OOO
  NN N O O
  N N N O O
  N N N O O
  N NN O O
  N N O O
  N N OO O

 82. پایان خبر

  جان عزیزتان اصلا دیگه کامنت نذارید بدون پراکسی یا با هویت اصلی نذارید.
  وعده ی ما روز 22 بهمن برای حریف دادن لینک ها و اخبار 22 بهمن. به امید پیروزی.

  @اولاغ: فعلا بی خیال اینجا شو. فردا همه چی راست و ریس میشه میریم بالاترین.
  همگی موفق باشید/

 83. مرتضی

  آقا لطفا یک مقدار جدی اطلاع رسانی کنید .
  لطفا کامنت نزارید. این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین نیست.
  با توجه به این که دامنه سایت هک شده لینک از سایت بالاترین به این بلاگ نشانه این نیست که این سایت متعلق به مدیران بالاراین است.
  +++++++++++++++++++++++++
  لطفا کامنت نگزارید
  ======================

 84. مرتضی الاغ سابق

  لطفا کامنت نزارید. این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین نیست.
  با توجه به این که دامنه سایت هک شده لینک از سایت بالاترین به این بلاگ نشانه این نیست که این سایت متعلق به مدیران بالاراین است.
  +++++++++++++++++++++++++
  لطفا کامنت نگزارید
  ======================

 85. مرتضی الاغ سابق

  آقا لطفا یک مقدار جدی اطلاع رسانی کنید .
  لطفا کامنت نزارید. این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین نیست.
  با توجه به این که دامنه سایت هک شده لینک از سایت بالاترین به این بلاگ نشانه این نیست که این سایت متعلق به مدیران بالاترین است.
  +++++++++++++++++++++++++
  لطفا کامنت ندید
  ======================

 86. پولاد همایونی

  بالاترین یه خبررسان دمکراتیکه که از هر دری خبر می آره. امیدوارم بتوانید با یه سرور پرقدرت تر و با دست های پرتری برگردید. البته بالاترین چون خواننده پر شمار دارد باید از بنرهای تبلیغاتی شرکت های بزرگ برای تامین مالی خودش سود ببرد این یه سنت جا افتاده توی وب سایت های مشهور فرنگی است.
  سبز باشید

 87. مرتضی الاغ سابق

  لطفا کامنت نزارید. این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین نیست.
  با توجه به این که دامنه سایت هک شده لینک از سایت بالاترین به این بلاگ نشانه این نیست که این سایت متعلق به مدیران بالاراین است.
  +++++++++++
  لطفا کامنت ندید
  ==========

 88. مرتضی

  لطفا کامنت نزارید. این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین نیست.
  با توجه به این که دامنه سایت هک شده لینک از سایت بالاترین به این بلاگ نشانه این نیست که این سایت متعلق به مدیران بالاراین است.
  +++++++++++
  لطفا کامنت ندید
  ==========

 89. مرتضی

  لطفا کامنت نزارید. این بلاگ متعلق به مدیران بالاترین نیست.
  با توجه به این که دامنه سایت هک شده لینک از سایت بالاترین به این بلاگ نشانه این نیست که این سایت متعلق به مدیران بالاترین است.
  +++++++++++
  لطفا کامنت ندید
  ==========

 90. اینجا مال هکرهاست

  با این کاریکاتوری که روی بالاترین هست شماها شک دارید که دامین بالاترین دست هکرهاست؟
  این وبلاگ هم مال همونهاست. با پراکسی کامنت بگذارین اون هم فقط برای گفتن اینکه کامنت نگذارید!!!

 91. کاوه

  ای بخشکی شانس، دوباره از درس و زندگی افتادیم، تازه داشتیم یه ریزه وقت آزاد پیدا می کردیم…
  خبر خیلی خوبی بود. امیدوارم پر قدرت تر از گذشته به آگاهی پراکنی ادامه بدید.

 92. From Canada

  I am not a member in Balatarin, but I miss it so much, since it is my first and best source to know what is going on in Iran , I live with Balatarin everyday.Reading comments tell me how new generation are thinking and what they feel, I would like to say «Thank you to Al» and » because I was never able to put comment and say it….

 93. شب تاریک

  خسته نباشید دوستان…..دست مریزاد….امیدوارم اینبار پیشبینی یک چنین روزهایی را بکنید …هر چه اطلاعات در مورد حملات هکر ها و آی پی آنها تماسهای هکرها باشما ودرخواستهای احتمالی آنها را لینک نمایید دربالاترین…کاربرها را از خودتان بدانید….

 94. خامنه ای

  عزیز آشفته شما خیلی اشفته اید لطفا خونسردی خود را حفظ کنید مثلا وزارت اطلاعات چه گهی میخاد بخوره ملت بالاترین یه نفر دونفر نیس که یه کشوره

 95. Justice

  az tamamie doostani ke hoselashoon sar rafte taghaza daram, ba ridan be chahe jamkaram ensani ra az gorosnegi nejat dahid

 96. شب تاریک

  آقای اطلاعات….به خدا من بی تقصیرم…این یوزی ملعون منو گول زد برین اونو بگیرن….نزن آقا ..نزن …غلط کردم….میگم..به خدا میگم…من 4یوزر داشتم ….اقا نده تورو خدا من واجبی دوست ندارم بخورم….اه اه چه بویی داره….کمک کنید مردم …بابا واجبی رو میمالن نمیخورن که…عجب غلطی کردیم بالابازی کردیما….آی خدا…نزن بابا..

 97. خرچنگ زاده

  به نظر می رسد در بازگشت مجدد به بالاترین کار بالادارها برای پیگیری منفی های غیر قانونی احتمالی (آنچه که از رنگ و بوی کامنتها به خصوص جناب آمریکا و آخوند کش و تنی چند بر می آید ) کمی دشوار خواهد بود. مگر آنکه در همین وبلاگ این فضای مسموم علیه کاربران مذهبی را بشکنید و اعلام کنید که کار هک بالاترین توسط چه گروههای و با چه منظوری صورت گرفته است.

 98. باحالترین

  درتون رو بزارین شما هم با این سایت درپیت. هی بالاتربن بالاترین؛ بگین تخمی ترین! جمش کنین بینیم بابا.

 99. مجید

  سلام.
  شاید از همه جهات این غیبت بد بود.
  اما از این لحاظ که قدرش و بیشتر می دونیم. خوبه.
  موفق باشید.

 100. Architect

  وبلاگ توسط رضا و عزیز در فرند فید تایید شد با خیال راحت کامنت بگذارید!

 101. شب تاریک

  پاسخ به یک شایعه: وبلاگ موقت بالاترین روی وردپرس متعلق به بالاترینه. اخبار رسمی تر و بیانیه‌های بالاترین رو که طولانید و در توییتر نمی‌شه منتشر کرد در اونجا منتشر می‌کنیم. کسی که با نام من (عزیز آشفته) در بخش نظرات نظر گذاشته من نیستم و ین فرد از اسم و هویت من سوء استفاده کرده.”
  http://friendfeed.com/aziza
  آخیش خیالم راحت شد….داشتم تمرین واجبی خوردن میکردم…سه قاشق خورده بودم….عادت کردم…با قهوه و شکر و قاطی شه قابل تحمل تر میشه…مزه کاپوچینوی اسپانیایی میده….

 102. اولاد

  @ خرچنگ زاده
  درست است كه رفيق آهستان هستيد ولي تومني دوزار با ان رفيقتان فرق داريد. مطمئن باش كاربران بالاترين تا انجا كه در توان دارند نمي گذارند هجمه اي عليه كاربران مذهبي در بالاترين شكل گيرد. منظورم اين است كه اوضاع براي مذهبيون مثل سابق خواهد بود نه بدتر و نه بهتر از آن!
  ….
  ضمنا اين اخرين كامنت من در اينجاست.

 103. آرمین

  من وقتی تو اینترنت هستم خبرهامو از اینجا میخونم. خوشحالم برگشتی ای وبسایت نمونه!

 104. مراد

  آقا. اینقدر این در و همسایه های ما این چند روز گفتند بالاترین اومدیم اینجا ببینیم چه خبره که مثل اینکه فعلا تعطیله.

 105. دارا

  شرمساری برای سربازان گمنام اعراب که فرزندان ایران را در کنج حجره ها با افکار منجمد شده و شکمبه های انباشته که سنگینی اش را نعلین نمیتواند حمل کند راهی به جایی نخواهند برد بچه ها خردمند تر از پیران عقب مانده ذهنی اند و راهگشایی خواهند کرد شک نکنید در ها باز خواهند شد

 106. دارا

  شرمساری برای سربازان گمنام اعراب که فرزندان ایران را در کنج حجره ها با افکار منجمد شده و شکمبه های انباشته که سنگینی اش را نعلین نمیتواند حمل کند میخواهند راهی به جایی نخواهند برد بچه ها خردمند تر از پیران عقب مانده ذهنی اند و راهگشایی خواهند کرد شک نکنید در ها باز خواهند شد

 107. Boushveg2

  بهترین خبر اینترننتی که خوندم….منتظر بازگشت غرور مندانه بالاترین هستیم

 108. mike

  بازگشت غرور آفرین بالاترین لگدی بود کوبنده در دک و دهان یاوه گویان و جیره خوران ج.ا.
  بزودی وجود ناپاکتان را در گورستانهای آماده شده بدست خودتان خواهیم انداخت زیرا متعلق به همانجائید. تف بر شما خائنین به ملت و کشور.

 109. ning1

  بی صبرانه منتظر بازگشت بالاترین هستم تا دوباره دوستان قدیمی رو ببینم.

 110. علیرضا

  وقتی نتونستند با هک کردن جلوی بالاترین رو بگیرند حالا شروع کردند به ترساندن کاربرهای بالاترین که آره هکرها مشخصات شما را دارند و از کامپیوتر خود فاصله بگیرید و اینجا وبلاگ بالاترین نیست و …. . ولی این یکی تیرشان هم به سنگ می خوره. جلوی فکر و اندیشه را نمی توان سد کرد آقای حزب اللهی عزیز. کی می خواهی اینو بفهمی ؟

 111. Ray

  من نیز عضو ِ جمع دیگری که عضو ِ بالاترین نیستند ، ولی هر روز لینک ها و کامنت ها را مرور می کنند هستم و مسرورم که بالاترین پس از دوران نقاهت ِ اجباری باز می گردد، پایدار باشید.

 112. عليرضا

  بالاترين زودتر بيا. ما که داريم دعاي فرج مي خونيم برات !
  به قول نيک آهنگ، بالاترين باحال ترين است.

 113. آذر

  بالاترین عزیزم ، ای که بی تو وب گردی اصلن معنا ندارد، برگرد! ای آخرین امید مظلومان و ای باعث تن لرزه ی ظالمان ! زود برگرد.

  دوستت دارم.

  کاربر عاشقت: آزادی

 114. masoud009

  -«این کُشته منم ، با تنِ غربال شده :
  برخاکِ اوین، چو خا ک ، پامال شده .
  با این همه ، حال و روزِ من بدترنیست
  ز آینده ی جمعی خرِ دجال شد ه!»
  این کُشته که بر زمین زندان خفته ست ،
  با لاله که بر سینه ی او بشکفته ست ،
  با راهبرانِ حزب کین و غم و مرگ
  از مهر و سرور و زندگی می گفته ست .
  این کُشته ، که بر روی زمین اُفتاده ست
  – زان پس که گذارش به اوین اُفتاده ست –
  آزادی را بوده مُنادی ، امّا
  در بندِ مُنادیا ن دین اُفتاده ست .

  ادمه در وبلاگم
  http://masoud009.wordpress.com

 115. عليرضا

  بعد از برگشتن بالاترين بايد لينكهاي كوبنده تري بزاريم تا داغش به دل ميراث خواران اعراب بمونه

 116. رضا

  من يك عضو عادي هستم اما به آزادي ابراز عقاي معتقدم و بزرگترين آرزوي من تحقق جامعه مدني است و به همه دوستان ميگويم كه بالاتريت در تاريخ ثبت خواهد و روزي مايه افتخار اعضا خواهد بود.
  زنده باد بالاترين

 117. lezat

  چه خبره اینجا از خود بالاترین شلوغ تری شده.
  اگه بالاترین برگرده از روز اولش هم بهتر میشه.

 118. بیانیه ی رسمی الاغین

  دیشب یکی دو ساعت فقط می خندیدم به ریش اولاد و آمریکا :)))))
  بیچاره ها کرک و پرشون ریخت:)))) عجب فیلمی شده بود:)))
  شاشبند شدند:))))
  ای خداااااااا:)))))

 119. فرابورس

  دلم برا بالاترین تنگ شده دقیقا چه تاریخی درست میشه؟
  لطفا میل بزنید

 120. سیگار

  آدم یا اندیشه فرومایه به جای آنکه مشکلات و عقده های درون خود را به دست تدبیر عقل بسپارد و بدینوسیله گره از مشکلات درونی خود بگشاید به حریم دیگران نفوذ میکند و سعی میکند با این عمل کثیف و بی ارزش لحظه ای بیماریهای درونی خودش را تسلی بدهد ولی بدون شک این فرد و تفکری که او را به انجام این عمل وادار کرده است تفکری پوسیده و شکست خورده است چنین تفکر و یا موجود بی ارزشی بدون شک از نظر دیگران انگل کثییفی است که جایش زباله دان است و بس . .. از مدیران بالاترین بابت بوجود آوردن چنین فضایی ممنون و متشکریم.

 121. iranma

  راستی خبر دارید که خاتمی چی گفته؟ تو این وبلاگ نوشته که خاتمی طرفدار روش ولایت فقیه و نوشته که خاتمی گفته:

  خاتمی در دیدار با دبیران سازمان‌های غیردولتی گفت: «هر کسی که روی کار می‌آید، باید بداند در جمهوری اسلامی روی کار می‌آید، با پذیرش نظامی که وجود دارد و آن را قبول دارد روی کار می‌آید، با پذیرش این‌که در این نظام رهبری جایگاه خاص و ویژه خود را دارد و با پذیرش این‌که چارچوب، سیاست‌های کلی است و جهت حرکت کشور مشخص است و حتی علاوه بر پاسداشت موفقیت و جایگاه رهبری حتما باید به دغدغه‌های ایشان نیز توجه داشته باشد.»

  اگر کسی از صحت و سقم مطلب فوق اطلاعی داره به ما هم خبر بده. احتمالا بخاطر این خبرها بالاترین هک کردن!

  آدرس وبلاگ اینه

 122. farid-shahr

  با اینکه ” بالاترین ” بدست پست ترین ها هک شد اما باز هم ” بالا ” خواهد آمد و همیشه ” بالاترین ” خواهد بود .

 123. مهدی

  خیلی ممنون بابت تلاش شما.
  امیدوارم هر چه زودتر تست بتا به آلفا و بلاخره نسخه نهایی تبدیل بشه.
  :))

 124. پاسخ به ایران

  @iranma:
  پس چی فکر کردی؟ جرات داره غیر از این بگه؟
  مثل اینکه ایران زندگی نمی کنی؟ اگه شما ملتزم به ولایت فقیه نباشی حق ثبت نام در دانشگاه نداری(به شرایط ثبت نام در دفترچه کنکور بنگر). ریاست جمهوری که دیگه جای خودش داره.

 125. iranma

  @پاسخ به ایران:

  پس چی شد این ادعای اصلاحات؟! کجا را میخواهند اصلاح کنند؟

 126. azita

  یارو بچه دارمیشه، اسم بچه اش رو میگذاره «احمدی نژاد»…ازش می پرسن چرا؟ میگه : آخه 2 روزه به دنیا اومده، تاحالا 40 بار ریده!!!

 127. azita

  بخشی از اشعار برگزیده محمود نامه بسی رنج بردم در این سال چار عجم رو بکردم همه تار و مار من آن کینه پرداز جنگ آورم چو بمب اتم به دست آورم نگوزم از این پس که من ریده ام کشیدم به گه کشور از ایده ام

 128. naiem

  موفق باشید دوستان. خیلی کف کردیم این مدت.

  ولی خداییش باعث شد یه کم به درس و مشقمون برسیم.

 129. بهنام

  سلام بالاتريني هاي عزيز
  ما كه مرديم از بي بالاتريني !
  پس كي مي ايي؟
  راستي اين دعوتنامه براي عضو شدن باعث شده من نتونم عضو شم
  يه كاري واسه امثال من كه كسي رو ندارن واسه اونا دعوتنامه بفرسته بكنين!
  سپاس
  موفق باشيد

 130. amir

  ملت شجاع ايران از قديم گفته اند ترس برادره مرگه .اين عوامل مزدور رژيم مي خوان با ترساندن ما صداي ما را خفه كنن اما بيايم فرياد بزنيم مرگ بر ديكتاتور ومزدورانش. بزودي وقت اعدام آنها هم خواهد رسيد

 131. amir

  ملت شجاع ايران از قديم گفته اند ترس برادره مرگه .اين عوامل مزدور رژيم مي خوان با ترساندن ما صداي ما را خفه كنن اما بيايم فرياد بزنيم مرگ بر ديكتاتور ومزدورانش. بزودي وقت اعدام آنها هم خواهد رسيد

 132. amir

  ملت شجاع ايران از قديم گفته اند ترس برادره مرگه .اين عوامل مزدور رژيم مي خوان با ترساندن ما صداي ما را خفه كنن اما بيايم فرياد بزنيم مرگ بر ديكتاتور ومزدورانش. بزودي وقت اعدام آنها هم خواهد رسيد

 133. Shahram

  يه كاري واسه امثال من كه كسي رو ندارن واسه اونا دعوتنامه بفرسته بكنين!

 134. faridshahryari

  » بالاترین » همیشه » بالاترینه , حتی اگه بدست پست ترین ها هک بشه !

 135. جهان آفرین

  …. ولی بسیار مشتاقم که از خاک گلویم سوتکی سازد
  گلویم سوتکی باشد بدست کودکی گستاخ و بازیگوش و او یکریز و پی در پی دم گرم خوشش را در گلویم سخت بفشارد و خواب خفتگان خفته را آشفته گرداند
  بدینسان بشکند در من سکوت مرگبارم را.

  زود تر این سوتک خوش صدا رو برگردونید به این کودکان بازیگوش

 136. تینا

  خسته نباشید. بالاترین خانه ماست. بی صبرانه انتظارش را میکشیم. ممنون از زحمات چند روزه

 137. نادی

  سلام
  برگشتن بالاترین رو به همه بالاترینی ها تبریک می گم.
  برای مدیران بالاترین هم آرزوی موفقیت می کنم.

 138. rasha

  I love balatarin. It is all my life in here. It is how I khonw whats going on in my beloved country, Iran.Please come back soon.

 139. sendorpay

  سلام به همه
  لطفا یه سری به لینک زیر بزنید و نظرتون را در مورد این سایت که مشابه بالاترین هست بدید. اگه نظرتون موافق بود میتونم به صورت مستقل روی یه دومین جدید نصبش کنم
  http://www.sendorpay.com/Pligg

 140. farshad

  البته امثال وحيد كم نيستند . عمدتا هم انتقادشون به نحوه ي عضويت و اخراج هاي دسته جمعي مربوط مي شه. قبلا هم چند نفر در سايتهاي مختلف اعلام كرده بودن كه از بسته شدن بالاترين ناراحت نيستند به همين دلايلي كه در بالا گفتم. اميدوارم مديران اين انتقادها رو بررسي كنند تا دهن امثالهم بسته بشه

 141. sohrab

  به خدا اين مدت 2-3 روز سختي که تحمل کردم تو اين نزديک 9 سال «پاکي» نداشتم.حالا هم دارم تا رسيدن کامل» آخر حال» منقل رو آتيش مي کنم و مي کوبمش تو سر دشمناي آزادي.با درود به داريوش اقبالي که مدت پاکي مون بدون اينکه با هم هم آهنگ کنيم تقريبا يک مدت است.و به کوري چشم وارد کنندگان (باور کنيد توزيع کنندگان از معتادان بد بخت ترند) بقيه هم هر نو ع موادي رو کنار مي گزارند و به «بالاترين» گرامي مثل من معتاد ميشن.

 142. بازتاب: Top Posts « WordPress.com
 143. S.Savalan

  آیا به گا رفتن بالاترین مشکلی برای اعضا ایجاد نمی کند؟ میل /آی پی و … ؟

 144. saeed2002

  بالاترين بر مي گردد اما هكرهاي بالاترين بدانند كه مشكل با بستن بالاترين و امثال ان حل نمي شود

 145. shahramred

  خيلي حركت ناجوانمردانه اي بود من با بالاتربن زندكي ميكردم………داغ عزيزاشو ببينه هركي اينكارو كرد انشا الله ……امييييين……….امضا دل شكسته

 146. حسن اقا

  كيرم تو بالاترينو مديراش كه همشون از اعضاي مذهبي هستند و هر لينك ضد مذهب رو منفي بارون مي كنند فقط دنباله. اون فقط منو ارضا مي كنه

 147. حسن اقا

  از اول معلوم بود بالاترين رو اعضاي جمهوري اسلامي اداره مي كنند تا بتونند مخالفا رو مديريت كنند. خاك بر سر همتون به ويژه عليرضا رضايي

 148. مسعود

  ترا سر جدتون سر دربیارین ببینین کدوم مادر مرده ای این عملیات حمله به شما را طراحی و انجام داده که اینقذر اینور و اونور ملت بیکار از خودشون تئوریهای دائی جان ناپلئونی در ور نکنند
  منظر بازگشت شکوهمندانه شما هستیم
  ارادت و با تشگر از زحماتتان

 149. ايراني

  اتفاق جالبي بود كه درست در 30 سالگي انقلاب رخ داد. حكومت ترس از به چالش كشيدن كاربران دست به اين كار احمقانه زد.

 150. دست راست رهبر

  حسن آقا مثله اینکه کیر ماله خودت نیست از آخوندا قرض گرفتی؟
  به سلامتی همه بینندگان رنگارنگ بالاترین هم برمیگرده
  22 بهمن روز جمع شدن گله های گوسفند محبوس در طویله ولی قبیح
  گوسفندان گرامی با جمع شدن در برابر دوربینهای تلویزیون خامنه ای به استکبار بفهمانید که چقدر چوپانتون رو دوست دارید (چوپان قول داده تا 22 بهمن هیچ گوسفندی سلاخی نشه تا تعداد کم نشه) پس تا می تونید بع بع کنید گاومیشهای گرامی هم ماما یادشون نره
  شعار خر بسیجی : بع بع بع ….
  شعار خربر ما : ماماما

 151. Javad

  Salaam, Glad to have you back. Just curiouse, How come there is no anti-balatarin comment in this page? Interesting… Anybody knows why?

 152. نسل سوخته

  درود به شما

  پس کی‌ میاین دیشب خواب دیدم که رفتن ملاها توسط بالاترین به اطلأع همهٔ مردم دنیا رسیده کاش خوابم واقعیت داشت ولی‌ میدونم دور از ذهن نیست نفرین خدا بر هکرهای رژیم آخوندی شما اقتدار نام ایران هستید و مایهٔ افتخار من و نسل سوختهٔ انقلاب ایران …منتظرم بیاین حتا اگه آن روز دیگه نباشم…امیر طالبان

 153. دانشجو شماره ۲

  راستش را بگيد نکنه خودتان خراب کردید !! تا محبوبيت بالاترين اندازه گیری کنید ؟
  اگر اینطور هم باشه اشکال نداره باید بگم نکاه روزانه به بالاترین مثل نوعی ماده مخدر شده بود که عدهای زیادی به به ان اعتیاد پیدا کرده اند و حالا از خماری نبودنش خمیازه میکشند ..یکی از ان معتادانش من بودم
  دانشجو شماره ۲

 154. شب تاریک

  خبر آمد خبری در راه است—سرخوش آن دل که از آن آگاه است–*شاید این جمعه بیاید…شاید—
  پرده از چهره گشاید…شاید*—دست افشان…پای کوبان می روم—بر در سلطان خوبان می روم*–ای دو سه تا کوچه ز ما دورتر–نغمه‌ی تو از همه پر شورتر*—
  کاش که این فاصله را کم کنی–محنت این قافله را کم کنی*–نام تو بردم لبم آتش گرفت–شعله به دامان سیاوش گرفت*–

 155. tarparel

  khahesh mikonam begooid chetor mitavan farsi type kard. arezooye man ozv shodan dar balatarin ast. omidvaram yek nafar az aazaye mohtaram baraye man, dar hengame bazgashte balatarin daavatname befrestad. Balatarin biya…

 156. adib

  salam ma barae shoma motasefa va arezo mikonam balatarin ra beoftad agar metonid man ra ad khonid va man ham be kasy nemedam mekaham ba shoma ashna shavam mamnom ba arz tashkor

 157. yashar

  entekhabat nazdike va shomaha tahte feshar hastin , mage shahrvand emroz nabod , didan nemishe ghaziyaro ba bastan site jolosho begiran proxy am ke ferto fert rikhte , goftan biaim hackesh konim
  montazeretonim

 158. بابک

  خوبیه بالاترین اینه که هر جقدر هم طول بکشه تا دوباره بیاد بازم بالاترینه- موفق باشید

 159. بهمن باقری

  میشه لطفاً کسی بنده رو دعوت کنه که عضو بالاترین بشم؟ خیلی ممنونم.

 160. بهمن باقری

  یعنی چه که عضویت با دعوتنامه فقط؟ این دیگه چه جور دمکراسی هست؟ خوب مردم رو راحت کنین بگین فقط خودی ها بیان!